Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Korai lenne terror veszély...

Korai lenne terror veszély miatt elköltözni?

Figyelt kérdés

München mellett élünk évek óta, de most, hogy napok óta jelentik be, veszélyes a vasútállomás, állandó terror veszély, nekem megfordult a fejemben, hogy el kéne menni innen, amíg még lehet. (sajna a munkahelyemre napi szinten a vasútállomáson át kell bemennem, vonattal, mert az Münchenben van).

Az úticél, ahová menné(n)k, Oroszország lenne.

A párom szerint korai, ráérünk akkor csomagolni, ha már valami baj történt. Csak félek, akkor már késő lesz.


Tényleg korai?


2015. szept. 9. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Tudtommal Oroszországban csecsen terroristák vannak szép számmal. Én inkább Izlandra mennék, az poén.
2015. szept. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is arra gondoltam, hogy Oroszországba mennék. Ott legalább rend van. Már jártam ott többször is, és nagyon tetszett. Tiszta utcák, biztonság, kedves, segítőkész emberek.

De hogy mennétek oda? És miért pont oda? Lenne ott munkátok? Azért csak úgy nem induljatok el a semmire, ha nem muszáj.

Szerintem még senki sem tudja, hogy ebből mi lesz.

2015. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért mennénk oda, mert a páromnak az az otthona, ott a családja, és én is folyékonyan beszélem a nyelvet.
2015. szept. 9. 20:25
 4/7 anonim ***** válasza:
9%

Jó kamu kérdés :D


Na meg Oroszországban rend...nézd meg hogy vezetnek, hogy közlekednek, milyen a mentalitásuk...már önmagában elrettentő. És mellette ott is vannak marha nagy szélsőségek, neonáci bandák. Terror veszély meg a csecseneknek és egyéb szomszédaiknak hála még magasabb. De hajrá... :D

2015. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

"Oroszországba mennék. Ott legalább rend van. Már jártam ott többször is, és nagyon tetszett. Tiszta utcák, biztonság, kedves, segítőkész emberek."


Na ja, forgalomba rádudálsz valakire, az kiszáll a kocsiból és leápolja az arcod egy baseballütővel.

2015. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5: Oroszország elég nagy. Én kulturált helyeken jártam :)

De biztosan vannak elmaradottabb részek is.


Kérdező: Akkor menjetek. Szerintem jó ötlet.

2015. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ElKuro válasza:
53%
Szerintem még ma éjjel pakoljatok és irány szibéria,ott baj nem lehet.
2015. szept. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!