Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről a szituációról?

Figyelt kérdés

Egy buliban a cigizőhelyiségben cigiztünk, én a barátnőm és egy fiú ismerősünk. Megkérdeztem, hogy nem-e cigizik mondta hogy nem. én: tök jó neked, irigyellek. Erre a barátnőm elkezd hangosan nevetni és ilyet mond: "úristen de veréb vagy..."

Nagyon be voltam rúgva, kb. fel se sikerült fogni így nem reagáltam.

Ez tényleg ennyire gáz megszólalás lett volna részegen??? Szerintem nem.


2015. szept. 12. 01:21
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

hát én nem értem hogy most ezzel mit akarsz xD

minden esetre az én-t azt nem előre kell írni,hanem utoljára...a barátnőm,egy fiú ismerősünk és én

2015. szept. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

"tök jó neked, irigyellek"

A dohányzás nem olyasmi, amit a véletlen szerencse alakít. Te döntöttél úgy, hogy elkezded, holott jól tudtad, hogy nagyon rövid idő után függővé fogsz válni tőle. Te mégis azt mondtad, hogy te ezt akarod... akkor mit irigyelsz a nemdohányzókon? Meg "jó neked"? Mintha nem te alakítanád a saját szokásaidat.

2015. szept. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pár napig kezd el szívni a csajod vérét a verébné megszólítással.
2015. szept. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
KI kell józanodni. Ennyi. Semmi baj.
2015. szept. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!