Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről a szituációról (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről a szituációról (nem tudok jobb szót rá) mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szóval, elhívtam még régebben egy osztálytársamat randizni. Igent mondott. Ez eléggé régen volt, mivel holnap vizsgáink lesznek, aztán arra kellett tanulnunk, szóval direkt azt mondtam, hogy "Nem lenne kedved vizsgák után eljönni valahova?" Ez természetesen személyesen történt. Na most, ugye nem nagyon beszéltük meg az időpontot, meg azt sem, hogy mit fogunk pontosan csinálni. (én sétára gondoltam) Írtam neki facebookon, hogy akkor jövő héten jó lesz-e neki valamelyik nap, mondta, hogy nem biztos, de még megbeszéljük, majd ír. Én visszaírtam neki, hogy nekem jövő hét utáni héten is jó, csak mondjon egy napot, mert akkor úgy kell a dolgaimat csinálnom a héten. Na a vicces dolog, amit nem értek, hogy erre nem válaszolt. Oké hogy egy napja írtam neki, de fent volt többször is, sőt direkt akkor írtam, amikor fent volt, hogy észrevegye. Nem nézte meg... Igaz, hogy nem egyből szokott reagálni, volt olyan hogy 2 nap is kellett hogy visszaírjon, de ez engem annyira idegesít vagy nem tudom hogyan mondjam... Arra gondoltam, hogy tanul vagy valami, de ha már fent volt egy huzamban 10-20 percet, miért nem írt vissza. Lehet hogy kicsit túl idegeskedem ezt a helyzetet, de annyira rossz. :)

17/F



2015. ápr. 19. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekled kellőképpen :)
2015. ápr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert azt várják, hogy ne te legyél a reagáló, egyrészt ne úgy kérdezd, hogy "nem lenne e...", rossz a megfogalmazás, másrészt te mond meg, hogy neked melyik nap jó, és ő majd megmondja ha nem.
2015. ápr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplán úgy gondolja, hogy erre az üzenetre nem kell feltétlenül válaszolni. Egyelőre nem tudja, hogy mikor lesz jó neki, majd csak akkor válaszol ha már tudni fogja, ennyi. Valószínűleg tanul és nem akarja elvonni a figyelmét a válasz fogalmazgatásával. Nem kell túlbonyolítani, majd ír.
2015. ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. ápr. 19. 12:52
 5/9 omba ***** válasza:

Annyira azért nem fontos neki a dolog, és is azt mondanám, hogy te mondj egy időpontot.

Aztán majd meglátod.

2015. ápr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ennél jobban csak azt "szeretem", mikor ő veti fel, hogy találkozzunk, majd baszik időpontot megadni.
2015. ápr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy neki nem annyira fontos, de nekem igen. :) Ő nekem nem csak tetszik, szóval ilyent még nem érztem senki iránt. Bár igaz, ha azt mondta, hogy majd ír akkor miért ne írna?
2015. ápr. 19. 14:36
 8/9 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy holnap vizsgák után megkérdezem, de most nézem, hogy egy "kicsit" előbb fog végezni mint én. :D Maximum ha nem válaszol, akkor kedden...
2015. ápr. 19. 20:14
 9/9 A kérdező kommentje:
Nah, már látta, de nem válaszolt, egyre jobb. :D
2015. ápr. 20. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!