Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok erről a szituáci...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a szituációról?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja beszélgetek egy lánnyal. Nagyon jól elbeszélgetünk, elhülyülünk. Most küldtem magamról képet. Szerencsére egy városban lakunk, de még nem találkoztunk. Azt mondta, hogy jófej vagyok. Szeretném ha több lenne, mint egyszerű netes beszélgetés. De nem tudom mi legyen a következő lépés. Pl. ha facebookon beszélgetnénk (és látnák egymásról képeket, egymás családjárs stb.), az előre lépés lenne, vagy más kellene.

Segítsetek, ti mit tennétek a helyembe?!


20F (ő 18)


2015. máj. 28. 14:00
 1/1 anonim válasza:
Kérj személyes találkozót, nem is értem, hogy lehet egy hónapig levelezgetni valakivel.
2015. máj. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!