Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok erről a szituáci...

Mit gondoltok erről a szituációról? Nem volt szánalmas a pasi? Vagy a csaj volt flegma?

Figyelt kérdés

Ültem hazafele a vonaton egy pasi meg egy csaj mellett egy 4-es helyen akik egymással szemben ültek és látszólag ismerték egymást, de a beszélgetésből annyi jött le h csak felszínes az ismeretségük. Igazság szerint nem sokat beszéltek, mert a csaj kb a telefonjába bújt, folyamatosan pötyögött valamit, néha a telefonja is pittyegett (már ezt eléggé bunkóságnak tartottam hisz ott ült vele szemben a csávó akit ismert), szerencsétlen csávó meg néha néha megpróbált beszélgetést kezdeményezni, de a csaj volt h rá se hederített. A csávó meg olyanokat mondott neki, hogy "a mai napban csak az az egy jó dolog van, hogy összefutottunk" erre a csaj le se veszi a szemét a telefonról és mintha meg sem hallotta volna a megjegyzést tovább pötyög. Ezután persze újabb 10 percig nem szólaltak meg, utána a csaj elkezdte ecsetelni neki, hogy a barátnőjével miket vásároltak, de azon a tipikus idióta plázapi csás hangon. Csak szerintem volt enyhén bunkó a csaj? De a pasi is elég hülye volt h nem vette észre, hogy a csaj tojik rá magasról de ő továbbra is próbálta nyalni a seggét. (Jó azt el kell ismerni h a csávó nem volt egy nagy szám, a csaj azért hozzá képest jóval jobban nézett ki, bár ő is max egy erős közepes volt)


Én azt nem értem hogy az ilyen pasik miért hagyják hogy így alázzák őket a nők? Ráadásul nyilvánosan, mert biztos nem csak én voltam ennek tanúja, hisz mások is voltak a vonaton.


2015. márc. 30. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

ez van... a gyengék elhullanak mert nem tudnak életképes utódot világra hozni...


Már csak az a kérdés hogy melyik volt a gyenge kettejük közül... mert gyanítom hogy mindkettö selejt.

2015. márc. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Imádom ezt a telefonbuz**is világot, főleg amikor valaki egy 10 perc vásárlást ne tudna lezavarni anélkül h ne nyomkodná azt a sz**art.
2015. márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A csaj egy selejtes pics**a, az ilyenektől herótom van. A srác meg egy szerencsétlen mulya.


Én is többször néztem már , hogy bazz netezik a telefonon, nem beszélget rendesen élőben nem sms, hanem neteznek és úgy járkálnak fel alá üzletekben egyszer én csak álltam a bevásárló kocsi mellett és néztem h jön szembe mondom cseszek én rá, erre nekimegy a kocsinak :)

és még ő volt felháborodva.

2015. márc. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet a pasi már jó ideje ragad a csajra, aki pedig már régóta kikosarazta, és mégjobban azt akarta, hogy kiábránduljon vele!


Nem tudhatod, lehet a srác baromira ragacs,és fárasztó...

2015. márc. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a srác nyugtázta a csaj viselkedését és bünti nélkül hagyta,ezért az ő hibája.
2015. márc. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod az előzményt. Velem is volt olyan, hogy egy srác éveken keresztül levakarhatatlanul tapadt, semmivel sem tudtam lekoptatni, se szépen, se durván. Ha összefutottam vele valahol, akkor kb a mi beszélgetésünk is így zajlott, annyi különbséggel, hogy én válaszra sem szoktam méltatni, meghallgatom amit akar mondani és elköszönök. Nem lehet az ilyenekkel mit kezdeni. 23/N
2015. márc. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!