Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most akkor itt is lessz...

Most akkor itt is lessz haboru? Mert bejottek az Arabok ok?

Figyelt kérdés
A baratomat feltem nehogy behivjak sorkatonanak.
2015. szept. 13. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Én téged féltelek, mert ha nem műtteted ki azt az agyevő bogarat, akkor komoly problémáid lesznek!
2015. szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Draga Boglarka,


ugye te nem vagy tul okos?

2015. szept. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Ugye nem az eszedért szeret a barátod?
2015. szept. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

Igen itt lesz holnap utan😢😢😢 én mar a szekrénybe alsszok😆 oda bujok el az olyan emberek elől mint te Boglárka 😆

Segged szét lovik az arabok

2015. szept. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Miért kell ilyen parasztnak lenni kedves válaszolok???? -.-
2015. szept. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha lenne háboru nem azért, mert az arabok bejöttek, szerintem akik eddig is gazdag országok voltak,még gazdagabbak akarnak lenni.Hiszen az életben is igy van, az emberek letapossák a gyengébbeket,akkor mit várunk a nagyhatalmaktól!?
2015. szept. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

A tájékozatlanságodról inkább nem alkotok véleményt.

Hogy hol, mikor és miért lesz háború, azt előre nem lehet tudni.

Viszont nem azoktól a szerencsétlen, életüket féltő menekültektől kell tartani, akik mindössze ÉLNI akarnak, és akiknek az országában viszont ténylegesen háború van. (Ettől még ne ijedj meg, Szíria nagyon messze van Magyarországtól.) Tudod, ők is ugyanolyan emberek, mint mi. Attól, mert jobbról balra írnak, furcsa betűkkel, másképp öltöznek, és sötétebb a bőrük, még nem lesznek ők gonosz, agresszív emberek.

Ami miatt jobban kéne aggódnod, az Ukrajna. Szomszéd ország, és bizony elég cifra háború dúl ott. De egyelőre még nem vagyunk közvetlen háborús veszélyben.

2015. szept. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Legyen vilagbeje eleg volt igy is nehez korulnenyek voltak gyerekkorba,nem meg ez is Nekunk magyarokbak sem konbyu es meg mi hozza jonbek,de amugy .
2015. szept. 14. 07:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kellenek ide arabok, hogy háború legyen.
2019. febr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!