Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti nem feltek ettol?

Ti nem feltek ettol?

Figyelt kérdés

Attol hogy most lehet haboru lesz... En felek hogy mindenkit megolnek vagy elfognak akiket szeretek. A pasi aki bejon a katonasagban szeretne dolgozni...

Es mivan ha azzal a haboruval k iirtjak az emberiseget?? En meg egy csomo mindent nem tettem meg...

Egyszeruen rettegek attol hogy valamilyen i diota f sz miatt lehet egyedul maradok hatralevo eletenben vagy mar tizenevesen ki nyirnak csak mert valakinek nem tetszett valami...

Ti nem feltek?



2015. szept. 11. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ez volt a második világháborúban is, Hitler miatt, meghalt 60 millió ember. Sok gyerek, fiatal. Le kell lépni messzire innen, ez egy tűzfészek ahol élünk. Össze kell fogni valakivel, s lelépni.
2015. szept. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem különösebben, történhetnek tragédiák és katasztrófák, de az emberiség ennél sokkal súlyosabb helyzeken is keresztülment már.

És amúgy háztartási balesetben is bármelyik napon meg lehet halni. Ez mind benne van a pakliban, kérdés, ki milyen lapot húz.

2015. szept. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Keress rá a bartosista ideológiára. Az az egyetlen eszme, amely ezen kérdésed választ ad, s megoldást is kínál! Dá meö meö plö plö plö plőőőő!
2015. szept. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát igen elég elszomoritó,hogy egy ember miatt meghal egy csomó ember,szerintem úgy kéne ezt lerendezni,hogy a vezetőket bezárni egy szobába és intézék el egymás között!

Én biztos soha nem harcolnék azért,hogy aki miatt ez van boldogan nyaralgason valahol amíg én éppen harcolok.

2015. szept. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak túllihegi a média, hogy utána megnyugvást jelentsen a kormány egy döntése, amellyel plusz szavazókat nyer, a biztonságérzet megerősítése miatt. Voltak már vándorlások ezelőtt is, ez is le fog csengeni. 22/f
2015. szept. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem lesz háború és nem félek.


Még polgárháborúra sincs esély még... úgyhogy nyugodj meg. Ne félj.

2015. szept. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát reménykedjünk semmi olyan dolog nem lesz. Talán a média is túllihegi. De ha mégis nem tudunk mit tenni. Nem mi döntünk. Az engem is cseszettül idegesít hogy pár ember összeveszik ott fent, és ennek lehet hogy több millió ártatlan issza meg a levét.

Azért mennek is valamennyien külföldre, nem mindenki marad itt.

Ha durva lesz a helyzet, úgysem egyedül leszünk (remélhetőleg), egyik EU-s országnak sem állna érdekében hogy elbukjon. Pedig mi vagyunk a válaszfal Kelet-Nyugat között. Mindig is azok voltunk amióta a Kárpát-medencébe jöttünk. Atomháborút meg szerintem megint nem áll senkinek érdekében indítani. Mit érnek el azzal ha használhatatlanná teszik azt a területet, amiért épp harcolnak? Ha mégis..Hamar vége lesz.


Egyelőre nem kell ilyesmitől tartani. Bevallom kicsit én is félek, de ha jön az idő nincs mit tenni.

2015. szept. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Szerintem csak túllihegi a média, hogy utána megnyugvást jelentsen a kormány egy döntése, amellyel plusz szavazókat nyer, a biztonságérzet megerősítése miatt. Voltak már vándorlások ezelőtt is, ez is le fog csengeni. 22/f"


Ebben lehet valami!!

2015. szept. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 aries 2 ***** válasza:
Nincsenek jó híreim. Sajnos lesz 3. világháború. A próféciákban is ez áll. De lehet elleni tenni, lehet enyhíteni rajta, imádkozással. Imádkozzatok magatokért, családotokért, rokonaitokért, Magyarországért, a háború ellen.
2015. szept. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9

Akaszd fel magad!

2015. szept. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!