Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek komoly, vagy...

Szerintetek komoly, vagy 'prűd' vagyok amiért nem szoktam/nem szeretek kocsmákba járni? 18L

Figyelt kérdés

Én nem tartom magam egy komoly lánynak, viszont volt,hogy pár régebbi barátom megjegyezte ezt.


Arról van szó,hogy sosem szerettem kocsmákba járni,ahova mostanában a többiek töltik az időt.Na jó,14 éves koromban még volt egy ilyen periódusom,de akkor a rossz társaság miatt mentem,és hamar rá jöttem,hogy valahogy az nem az én világom. Kiábrándított az a sok mocskos, semmitmondó beszéd, a cigifüst,amit vágni lehetett.


Nagyon ritkán ha mondjuk szórakozni megyünk, és még nem kezdődött el a buli barátommal beülünk meginni valamit,ha más már nincs nyitva, de ennyi.


Viszont látom a barátaimat, ahogy kijönnek suliból veszik az irányt a kocsmába, cigiznek, isznak valamit. Két barátomat mondhatni el is vesztettem emiatt,vagyis alig beszélünk már. Ők inkább mentek egymással oda, míg én nem mentem velük, és el is züllöttek, rengeteget cigiznek, alkalmakkor jól berúgnak, és ha beszélgetésre került sor, semmi másról nem lehetett dumálni,csak az ilyen-olyan piákról, és arról,hogy épp melyik fiúval ült a kocsmába.


Cukrászdába, pizzázóba szívesen megyek,szóval nem arról van szó,hogy minden közösségi élettől tartózkodom, de egyszerűen legtöbbször nincs kivel mennem ilyen helyekre, hisz minden jobb barátom kocsmázik.

Egy barátnőm van,aki szintén nem járogat oda, ám más városban sulizik már.


Emiatt ettől a két barátomtól megkaptam,hogy én túl komoly, visszafogott vagyok. Én meg sajnálom,hogy ennyire megváltoztak és emiatt ráment a barátság, de egyszerűen én nem tudom miért tartózkodok ezektől a helyektől, valamiért taszít. Csak én látom rossznak ezt?

Igazuk van? Ti hogy vagytok ezzel?


2015. szept. 14. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy se túl komoly, se prűd.

Én nem tartom azt jónak, ha valaki suli után a kocsmába megy.

Mi is mászkáltunk, kajálni, nézelődni, forrócsokizni, de nem piálni.

Hétvégén buli előtt ittunk, kocsmában is, bár azért kocsma és kocsma között is nagy különbség van. Nem ilyen talponállókba jártunk, ami alkeszekkel van tele, hanem olyan helyekre, ahova fiatalok járnak bulik előtt.

De hétköznap nekem nagyon fura lenne ez a nagy kocsmázás.

2015. szept. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Szia èn teljesen egyett èrtek veled:) èn utálom az ilyen helyeket egyáltalán nem èlvezem ha emiatt nem lesznek barátaim,állok elèbe nem èrdekel:) 19/L
2015. szept. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Már rég nem lehet bent dohányozni, szóval azzal nem lenne gond. Amúgy meg ilyen vagy, nem vagyunk egyformák, én a disco-t utálom.
2015. szept. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Örömmel olvasom,amit írtok. Komolyan azthittem hogy én vagyok a kakukktojás a korosztályomban, és én vagyok fura,amiért valami miatt nem szeretek ugyanoda járni.

Hát ahova ez a két /volt/ jó barátnőm ül be szinte minden nap épp az a legalja hely,ahol bűz, meg részegesek fordulnak meg minden órában. Van egy színvonalasabb hely is a közelben, néha oda ültünk be a barátommal bulik előtt, de napközben, még ha unatkoztam is,valahogy nem jött hogy bemenjek.


Kicsit aggasztott is,hogy emiatt elvesztettem két barátnőm, és néha suli után már alig van kivel lennem, vagy olyan akivel mehetnék cukrászdába,enni valamit.

2015. szept. 14. 14:33
 5/12 A kérdező kommentje:
A disco nálam elmegy, sosem berúgni vagy pasikat felszedni jártam oda, csupán táncolni, lazulni.
2015. szept. 14. 14:35
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Èn sose èrtettem mi a jó ott lenni a sok alkoholista közt.
2015. szept. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem a te világod, ennyi. Ettől még nem vagy sem prűd, sem más. Sokan vagyunk még így. Aki pedig emiatt kiejt a baráti köréből, azt tényleg jobb is elengedni.
2015. szept. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

ezt a kérdést mintha csak én írtam volna ki :D

teljesen egyetértek, szerintem ez a normális, és nem az h ha egész hétvégén részegek a tinik, mert h az milyen menő... -.- aztán egész héten ezt hallgatni a suliban

nekem is vannak ilyen osztálytársaim/barátaim, és mivel én se járok velük bulizni, így egy kicsit eltávolodtunk egymástól, de én nem bánom, mert nem akarok ilyen lenni :)

időnként el-eljárok egy buliba vagy kocsmába, de főleg csak a biliárd és a csocsó miatt :DD ez mondjuk nem tartja távol a fiúkat, akik mindenáron ismerkedni akarnak, és ez is egy indok, h ne járjak ilyen helyekre, mert megőrülök az ilyen kanos, részeg fiúktól... :/

2015. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem kocsmázol, nem leszel sem komoly, sem prűd. Egyszerűen csak nem szeretsz kocsmázni, ennyi.
2015. szept. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a barátság pedig, ami attól megy tönkre, hogy nem vagy hajlandó kocsmázni, az nem is barátság.
2015. szept. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!