Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 28 eves vagyok es sajnos 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 eves vagyok es sajnos 10 eve szenvedek kronikus prosztatagyulladassal es holyaghuruttal. Lanyok komoly kapcsolatot kezdenetek igy velem?

Figyelt kérdés
Az allando fajdalom miatt depis vagyok elni sincs kedvem nincs eletcelom. Sok dokinal es termeszetgyogyasznal voltam de hiaba.ha tetszenek jarnal velem es ha komolyrafordulna vallalnsd?

2013. nov. 10. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze. Van esélyed, hogy ez nálad komoly lelki válság miatt alakult ki.
2013. nov. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Faj amikor pisilsz?
2013. dec. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
persze. én meg valami hüvelyfertőzéstől szenvedek már évek óta. jó kis páros lennénk.
2013. dec. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha így mutatkozol be, akkor biztosan.
2014. jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a hormonszinteted, valamelyik hormonérték megugrik attól is lehet ez a panaszod. Lehet,hogy hülyeség amit irtam, de annyit megér hogy ilyen irányba is megvizsgáltasd magad,mert szörnyü lehet a panaszod és végülis elég lenne egy vérvétel, persze ilyen speciális hormonszinteket néznének meg. Én biztos ezt csak maszekorvosnál nézetném.
2014. jan. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
bika erős fájdalomcsillapítókon élhetnél, vagy akár gandzsázhatsz is, ha ilyen rossz a helyzet, én szarnék bele, hogy nem a legegészségesebb és illegális
2014. febr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Értelmes lány igen.
2014. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Vállalnám! 3és fél éve beteg vagyok..eléggé fáj.. Nehéz titkolni..mosolyogni..úgy tenni..

Jó lenne ha engem is vállalna vki;-)

2014. nov. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
kérdező és nyolcas válaszoló, mennyire súlyos? mennyire fáj? :(
2014. dec. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Biztosan nem. És nem feltétlenül a betegséged gátolna benne, hanem ahogyan írsz magadról. Egy tehetetlen senkiként mutatod be magad, ha a való életben is ezt sugárzod kifelé, akkor soha nem fog összejönni semmi, még egy kis szánalomszexhez elnyeréséhez is több kell.

Mi az hogy vállalnám-e? A fájdalomtól azért tudnál nemi életet élni?

2015. febr. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!