Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt már barátnőm, de most...

Volt már barátnőm, de most nincs senkim, pedig szeretnék egy komoly kapcsolatot. Miért lehet az hogy nem merek oda menni a lányokhoz. Prostizni meg el merek járni? 25f

Figyelt kérdés
2015. márc. 14. 20:11
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Prostiért fizetsz, barátnőnek természetesen nem nyomsz minden alkalommal egy 10e ft a kezébe vagy a bugyijába..
2015. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Mert a prostiktól csak szexet akarsz nem komoly kapcsolatot.
2015. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Ezt eddig is tudtam.DE miért lehet hogy nem merek oda menni a lányokhoz?Prostikhoz meg el merek menni minden gond nélkül.
2015. márc. 14. 20:15
 4/40 anonim ***** válasza:

Mert az nem fog visszautasítani, mivel neki ügyfél vagy, nem pasijelölt.

Míg egy átlag nőnél igen, aki lazán elküldhet, ha nem kellesz neki. És ettől fo$ol tudat alatt.

2015. márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

mert a prosti véleménye nem számít

de nem szívesen lennék a jövendőbeli barátnő helyében :/

2015. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Írj privátot, mesélek neked kicsit..:D
2015. márc. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Szia!

Mit csináljak?

Tudsz egy kis tanácsot adni?

2015. márc. 14. 20:42
 8/40 anonim válasza:
Hello, én is olyan önbizalommal rendelkeztem mint te. Három éven keresztül próbálkoztam a lányoknál és rengetegszer estem pofára. Most vagyok 22 és hirtelen összejöttek a dolgok. Tanultam a sok próbálkozásból, már van önbizalmam. Ne érts félre nem nagyképűségből írom, téged akarlak biztatni. Most valahogy olyan sármom van hogy szinte minden nő megnéz, méreget, felém kapja tekintetét és olyan önbizalmi szinten voltam mint te vagy alacsonyabban. Giccsesnek hangzik de azt ajánlom hogy végtelenül higyj magadban ha pofára esel menj tovább, merj próbálkozni, használd ki az életet ne félj. Egyszer megfogsz halni, használd ki amíg élsz és tapasztald meg azt amit lehet.
2015. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim válasza:
Ja és van egy gyönyörű lány akivel most találkozgatok, ez az eredmény.
2015. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy nekem még egyszer sikerülne valakivel is össze jönni.Teljesen el ment az önbizalmam.
2015. márc. 25. 20:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!