Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csajok nektek mennyire jönnek...

Csajok nektek mennyire jönnek be az ilyen kissé ősember szerű "vad"-ul kinéző ürgék? Vagy inkább az átlagos sima arcú, ecsetfejű, vékonyak jönnek be?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2015. szept. 14. 14:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Se az ilyen (Mü)vademberek nem jönnek be, sem a szerinted átlagosak.
2015. szept. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Jason Momoa nekem nagy kedvencem képernyőn. De élőben lehet hogy inkább tartanék olyasvalakitől, aki két fejjel magasabb nálam, mellé még széles és izmos is. De egy kicsit kisebb verzióban elfogadnám :). Az általad átlagosnak leírt állatfaj nálam szóba se jöhet.
2015. szept. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Régóta gondolkozok egy ilyen hosszú hajú, szakállas kinézeten. Mivel nekem se a rövid haj se a csupasz arc nem jön be. Olyan cikinek érzem magamon.
2015. szept. 14. 14:59
 4/20 anonim ***** válasza:
És izmos is vagy?
2015. szept. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Azon vagyok, egyelőre inkább saját testsúlyos edzéseket végzek. Azt mondják a testépítők, hogy ezzel 2X olyan magas erőszintet lehet elérni. Lehet lassabban fejlődik vele az ember, de nem baj. Van idő rá.
2015. szept. 14. 15:02
 6/20 anonim ***** válasza:

Erőszint elérése? Ezt egy testépítő mondta? :D

Elég hülyén hangzik.

Testépítés lényege az, hogy elérjük a tökéletes kinézetet.

Saját testsúlyosnál meg inkább az a lényeg, hogy az "erőnk" növekedjen. Bár ez is nagyon sok rétegű...

Mivel erő alatt a fizikai erőt értjük, ami nem azt jelenti, hogy bárkit megtudsz verni, akinél erősebb vagy.

A témához: Sok nőnek bejön, bár nem mindenkinek, vékony réteg az akinek ez tetszik élőben is és kezdenek egy ilyen pasival.

Mai swagek meg a fiatal lányoknak jönnek be.(Belőlük is azoknak akik "ribik".

2015. szept. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

A Body Builder-en írták.

De mindegy mivel nem izgat a 90-es bicepsz.

Nem kell rahedli izom az emberre.

2015. szept. 14. 15:10
 8/20 A kérdező kommentje:
Főleg ha küzdő sportol, akkor csak hátrány.
2015. szept. 14. 15:11
 9/20 anonim ***** válasza:

Az, hogy kire mi kell, nem te mondod meg. Testépítésnél fontos.

A testépítésnek nem a küzdősport a lényege, hiszen a két dolog nagyon más.

Ha pedig küzdő sportolsz, ugyanúgy kell edző terembe járnod. Csak más az edzésterv.

2015. szept. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Sajnálom ha félreértettél.

A lényeg, hogy aki küzdő sportol azt csak hátráltatja a magára pakolt sok-sok mennyiségű izom. És nem én mondtam ezt, hanem egy Muay Thai-os.


És aki szabad súlyost gyakorol annak nem kell edzőterembe járnia, mert otthon is el tudja végezni vagy a játszótéren.


Ennyi elég volt OFF-nak. :)

2015. szept. 14. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!