Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tehetek egy idős nénivel,...

Mit tehetek egy idős nénivel, aki mindig anyázik nekem, a piacon, és a fővárosi vásárcsarnokban?

Figyelt kérdés
A Déli Pályaudvarnál, és elég sok Fővárosi, és Pest Megyei (Vecsési, Gyáli, Nagytarcsai) piacon szinte mindig jelen van, egy öregasszony aki különböző virágokat árul. Még az nem is lenne baj. De ha meglát Engem, vagy engem és a páromat. Főleg akkor, amikor a párommal vagyok elkezd nekem @-va anyázni. És egy folytában rám néz mérges szemekkel, és azt mondja, hogy a @-va Anyádat! "@-va Anyádat! @-va Anyád! " És tavasszal egy barka virággal probálta meg kinyomni az egyik szememet. És gyakran levendula virágot töm a gépkocsim kipufogójába. Volt hogy emiatt szervizbe kellet küldeni, az amúgy nagyon jól működő Opelemet. Mindig másféle virágot árul, amikor éppen ott vagyok, és ha meglát engemet, akkor egyből jön, az anyázás. De vajon miért? Én soha nem ártottam neki. Egyszer 2011-Őszén volt hogy akartam tőle venni levendulát, és egy nagy virágot, és erre egy nagyon nagy haragra gerjedt, és "@-va anyád! @-va anyád! " ezt ordibálta. Én nagyon a szívemre vettem, mivel már nagyon régóta meghalt anyukám, és vissza üvöltöttem neki, hogy a "Tiéd, te vén @-va" erre még rám hívták a Rendőrséget, és majdnem el is vittek. Mégis kérdem Én, hogyan kerüljem ki ezt az öreg asszonyt, és hogy tudom elkerülni, hogy ne találkozzak vele. Én inkább szeretek Piacon, és Vásárcsarnokban vásárolni, mint multi centerben, vagy hiper marketben. De sajnos ezzel az idős "Hölggyel" mindig találkozom. Nem akarom bántani, és szeretném tudni, hogy vajon miért is haragszik így rám, és hogy m

#Ha öreg
2015. szept. 16. 13:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nevess rajta. Kamerázd is, hadd menjen csak fel a vérnyomás. Mehet fel a jutyubra.
2015. szept. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én megnézném youtubon hogy parodizál:D
2015. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez egy őrült öregasszony.Tuti nem normális.Én vissza is szólnék, hogy tiédet nyanya!!!Sőt odamennék hozzá, hogy mi a fene baja van velem, mondja már meg!!!
2015. szept. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Lövése nincs a joghoz. Ha a barátod is tanúsítja a rendőrségen az általad elmondott dolgok igazságát, akkor bizony zaklatásért fog felelni. Egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntethető a cselekménye. Csak vigyél tanút, a többi megy magától.
2015. szept. 18. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!