Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem szeretek iskolába járni,...

Nem szeretek iskolába járni, mert nincs társaságom. Mit tegyek? (Úgy érzem nem tudok barátkozni)

Figyelt kérdés

Zárkózott vagyok, nem tudok beszélgetni. Csak családdal és néhány olyan emberrel akiket már nagyon rég óta ismerek.Elég rossznak érzem ezt, főleg úgy hogy már középiskolában vagyok. (3 éve ide járok) Ahogy vége a napnak az egy nagy megkönnyebbülés, szerencsére már csak 1 év van vissza de még is nehéz és nem tudom hogy álljak hozzá, egyáltalán nem tudok beszélgetni az osztálytársakkal.

Mit gondoltok erről? 18/F



2015. szept. 20. 18:42
 1/4 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok, szinte ugyan így vagyok mint te, én sem igazán jövök ki az osztálytársaimmal, csak én 8-os vagyok. Szerintem járj el valahová, pl sportolni hátha ott összebarátkozol az új közösségben valakivel. :)
2015. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elég jó ötletnek tűnik.
2015. szept. 20. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Dettó ilyen vagyok:)

Csak 14/f, jövőre reménykedem abban hogy a középsuli jobb lesz, de nem nagyon hiszem el még magamnak sem.

Ha gondolod irhatsz:)

2015. szept. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En is ez vagyok :/ 16/f

En tudok beszelgetni veluk de ahhoz meg kell valtoztatnom sajat szemelyisegemet kicsit, azt meg inkabb nem. Regen ezt csinaltam, de hulyesegnek tartom.

2015. dec. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!