Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol szerezhetnek baratnoket...

Hol szerezhetnek baratnoket ha teljesen egyedul vagyok?

Figyelt kérdés
Nemreg koltoztem vissza Budapestre es teljesen egyedul vagyok. Nincs egy korombeli baratnom vagy ismerosom. Alkalmankent anyukammal szoktam eljarni etterembe, vasarolni, kavezni,kocsikazni. De igenyem lenne baratnore.. Sokszor egyedul szoktam az ipademel beulni egy kavera a belvarosba vagy museumokba es kiallitasokra jarok. Olyan rossz teljesen egyedul lenni es a legtobb barati tarsasagba nem vesznek be ismeretlenul. Nem is vagyok egy party arc, nem jarok bulizni.
2015. szept. 22. 11:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Sajnos sokakban ellenszenvett keltek a megjelensemmel mert latszik hogy nem minimalberen elek, uj autoval jarok, Apple termekeket hasznalok, markas ruhaim vannak es stb. Igy pedig meg nehezebb ..
2015. szept. 22. 11:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Valame.ik híd alatt!
2015. szept. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Némi anyagi támogatásért felvilágosítalak!
2015. szept. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem azzal van baj, hogy Apple terméket használsz, hanem azzal, hogy felvágsz.
2015. szept. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vagok fel de latszik es mar a latvany is sokakban irigyseget szit. Igy kikozositenek de regen is igy volt. Akik meg hasonloak mint en azok tul zarkozottak es nem szivesen baratkoznak.
2015. szept. 22. 13:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ájfón meg a többi kacat akkor látszik, ha kiteszed. De nem hiszem, hogy értenéd.
2015. szept. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg féle tanfolyam, kurzus, előadás van Budapesten, csak tudd, hogy kb mi érdekel. Pszichológia, ezotéria, karrier, pénz, írótanfolyam, rajztanfolyam, akármi. Én ilyenekkel próbálkoznék.
2015. szept. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!