Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy szerezhetnek igaz baratno...

Hogy szerezhetnek igaz baratnoket?

Figyelt kérdés
Sose voltak igaz baratnoim.Akikrol azt gondoltam hogy azok cserbenhagytak.Rosszul esik hogy nincs 1 igazi baratnom se akinek elmondhatnek mindent.

#barátnő #közösség #igazi baratsag
2012. dec. 3. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem sincs:/ pontosan úgy vagyok vele mint te,akikben megbíztam és igaz bnőnek hittem a végén kiderült h még ellenségnek sem kívánnám:/ vhogy nincs szerencsém ilyen téren.
2012. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az hagyján, hogy cserben hagynak, de szerintem az sokkal rosszabb érzés mikor nagyon jóban vagytok, alakul lassan, de biztosan valami. Ekkor érkezik egy nagyszájú, bunkó ge'i aki tönkreteszi az egészet és a lány még csak barátként sem tekint rád ezután :( -.-'


Én is keresnék olyan lányt aki ilyenek miatt nem felejt el, de most romokban heverek :D

2012. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Ez ide való:

[link]

2012. dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mintha én írtam volna ki a kérdést...

szerintem sajnos itt nem fognak tudni olyan választ adni amit hasznosítani is tudsz...mert nem ismerenek

19/L

2012. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajna ezeket én is tapasztaltam, amiket leírtatok. Ki szeretne barátkozni? Kéne egy barátnő (vagy több :D) akinek bármit elmondhatok,mert tudom, bízhatok benne. Eddig ilyet nem találtam. Akinek lenne kedve barátkozni írjon 16/L :D
2012. dec. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

elég szomorú, hogy ebben a kérdésben is csak mindenki magára gondol, másikra egyáltalán nem

ha ti nem vagytok igaz barátok, ezt egyáltalán milyen alapon várjátok el egy másik embertől?

2013. márc. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!