Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akkor most tetszem neki vagy sem?

Akkor most tetszem neki vagy sem?

Figyelt kérdés
Most lettem gimnazista és van pár új osztálytársam. Van egy fiú az, aki egész normálisan néz ki...Ezzel a fiúval beszélgetett egy másik és hallottam, hogy a nevemet mondja neki (az 'újfiúnak'). Valamivel később táncpróba volt (...) Ott is hallottam, hogy mondja neki, hogy te biztos az Xy(én) mellett akarsz lenni, vagy valami ilyesmi... Ezenkívül néha látom, hogy rámnéz, viszont ha egy társaságban vagyunk, akkor tök közömbös velem/ olyan mint másokkal/ nem akar különösebben a közelemben lenni.

2015. szept. 22. 19:00
 1/6 A kérdező kommentje:
*Van egy fiú, aki egész normálisan néz ki.
2015. szept. 22. 19:06
 2/6 anonim ***** válasza:
és ezt most komolyan mi mondjuk meg?!
2015. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen! :D
2015. szept. 22. 19:24
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és itt én kérdezek, nem Te! ;)
2015. szept. 22. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
értelmetlen kérdésre ne várj kielégít, normális választ. ha meg még mindig fenntartod a kérdésedet, menj át a tini kategóriába, az is tele van ilyen kérdésekkel.
2015. szept. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kérdezzed meg tőle. Ennyi.
2015. szept. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!