Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért néz mikor totálisan...

Miért néz mikor totálisan különbözünk, vagy annak ellenére, lehet, hogy tetszem neki? 17/F vagyok.

Figyelt kérdés
Van egy lány aki régebben az én sulimba járt azonban elköltözött igy már kevesebbet látom az utcán, csak látásból ismerjük egymást, nagyon jól néz ki, viszont elég swag a csaj és olyanok a barátai is, viszont engem elég sokat néz, már van hogy zavarba jövök, egyszer a strandon is, folyton felém fordult néha mosolyra húzta a száját. Én egy szerény természetű, egyszerű fiú vagyok, nem foglalkozom az ilyen swag emberekkel, de érdekelne, hogy ennek a divatos, gyönyörű lánynak mégis bejönnék? (nem azt akarom mondani, h én lepukkantul öltözöm de nem is olyan hiper szűk nadrágokban, vans/DC cipőkben).

2015. júl. 23. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy nyugodt pillanatban menj oda hozzá, és kérdezd meg tőle, hogy szeretne-e veled járni. Te olyan vagy amilyen, és te szeretnél vele komolyabb kapcsolatot létesíteni. Ne hagyd ki a lehetőséget, mert lehet, hogy életed szerelme lesz! Még a nagyapám mesélte, hogy vele ugyanez történt, de nem élt vele. :) Te tedd ezt!
2015. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, erre már én is gondoltam, de itthoni problémáim, érettségi közeledése és a távolság miatt nem biztos, h sok értelme lenne.
2015. júl. 23. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:
ezek csak kifogások... legyél tökös srác
2015. júl. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne vedd komolyan, viszont ha legközelebb is néz, menj oda hozzá és kérdezd meg hogy hogy van.Akkor majd eldõl,hogy mit szeretne, de meg se emlitsd neki,hogy te járni szeretnél vele, ez hülyeség!
2015. júl. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké meg fogom próbálni :D ha még van tanácsotok nyugodtan leirhatjátok.
2015. júl. 23. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!