Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A ti önbizalmatokat nem építi...

A ti önbizalmatokat nem építi le ez az oldal?

Figyelt kérdés

Egyszerüen botrány, ami itt megy, mintha senkinek semmi elképzelése nem lenne az életröl.

A férfiak elvárjàk a nöktöl, hogy olyan izomzattal rendelkezzenek, mint egy fitness modell, ha csak havi 150 ezret tudsz magadra költeni, szegény vagy, ha albérletben élsz, szegény vagy, ha csak 5 nyelven beszélsz, buta vagy...


A valóságban is ezt gondolják az emberek, csak nem merik kimondani?


2015. okt. 3. 21:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én több mint öt nyelvet "beszélek": Magyar, angol, HTML, CSS, XML, PHP, Python, JavaScript (+ jQuery, Ajax), GML. :)

Ja, hogy így meg kocka vagyok. Hát mindenki le van... ... ...nem építi az önbizalmamat az oldal, ezeken már csak röhögni lehet (keserédesen, mert szánom őket). Azon kívül van más téma is, ahol azért néha lehet értelmesen kommunikálni - egy hálás "köszönöm" reakció olykor megmutatja, hogy megérte válaszolni (kérdést már nem tudom mikor tettem fel utoljára).

2015. okt. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Enyémet nem. Itt merek olyan kérdést feltenni, amit még a szomszéd sráctól sem kérdezhetek, mert totál hülyének néz.

Olyanokat tudok kérdezni, számítógéppel kapcsolatban, hogy már én szégyellem magam. De mindig normális válaszokat kapok, nincs leugatás, és egyebek, pedig mentségemre legyen szólva, nem írom ki a koromat sem.

Viszont az zavar, ha a válaszom 0%-os, mert ilyenkor azt gondolom, vagy én nem értem már ennyire a fiatalokat, vagy teljesen más az értékrendjük mint az én korosztályomnak.

De generációs ellentétek mindig is voltak, de ha csak két ember elgondolkozik a válaszomon, már megérte.

(61 NŐ)

2015. okt. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Néha le vagyok döbbenve azon, hogy sokszor fiatalok is mennyire fontos és komoly dolgokkal kapcsolatban képesek higgadt, átgondolt kérdéseket kiírni. Pl. párkapcsolati kérdésekben 16–22 évesek gyakran olyan működőképes, hiteles válaszokat adnak, hogy megemelem előtte a kalapom. De nagyon fontosnak tartom azt is, hogy mindig legyen egy–két idősebb hozzászóló is, akik valódi, érvényes élettapasztalatokat tudnak megosztani.
2015. okt. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Néha le vagyok döbbenve azon, hogy sokszor fiatalok is mennyire fontos és komoly dolgokkal kapcsolatban képesek higgadt, átgondolt kérdéseket kiírni. Pl. párkapcsolati kérdésekben 16–22 évesek gyakran olyan működőképes, hiteles válaszokat adnak, hogy megemelem előtte a kalapom. De nagyon fontosnak tartom azt is, hogy mindig legyen egy–két idősebb hozzászóló is, akik valódi, érvényes élettapasztalatokat tudnak megosztani. Az már más kérdés, hogy az oldal viszonylag egyszerű struktúrája miatt nem tudnak igazi beszélgetések kialakulni, ehhez fejleszteni kellene az oldalt, de hát ha az elmúlt évek alatt nem fejlesztették, akkor erre valószínűleg ez után sincs semmi remény, pedig ezzel szerintem az oldal tulajdonosai is jól járnának.
2015. okt. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Figyelj, azért ha vadidegenek le tudják építeni az önbizalmadat, akkor ott nem az oldallal vannak gondok.


Még ha névvel és képpel teszik, akkor sem. Érted, ki egy másik ember, hogy fontosabb legyen a véleménye, mint az enyém?


A férfiak többsége meg semmit nem vár el egy nőtől. Itt előadják, hogy nekik szép és csinos barátnő kell, a valóságban meg mindegy, csak széttegye a lábát, a többi meg...hasonló szint.

2016. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!