Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki nem dolgozik mit csinál...

Aki nem dolgozik mit csinál egész nap otthon?

Figyelt kérdés
2015. okt. 4. 21:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Amikor volt egy viszonylag rövid időszak amíg nem dolgoztam (1-2 hónap), akkor egész nap játszottam, animéket néztem és neteztem.
2015. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
net, film, barátok, hobbi, edzés, takarítás, főzés, kerti munka.
2015. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 hugyosgalacsin ***** válasza:
87%
éjjel nappal faszverés
2015. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
edzem, eszem, iszom, alszom, tanulok, stratégiai játékokat játszom, zenét hallgatok, filmeket/sorozatokat nézek, olvasok, kertészkedem stb.
2015. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Netezek, tv-zek, házimunkát végzek, főzök, takarítok, vagy ha ezekhez éppen nincs kedvem, akkor elmegyek sétálni, vásárolni vagy koncertekre.
2015. okt. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Olvasgatok, netezek, filmet nézek, ház körüli teendőket csinálgatom. Idestova 5 éve, szóval megszoktam már, hála égnek anyagi oldal tekintetében nincs gond, bár néha azért gondolkodok rajta, hogy valami lightosabb munka kéne, csak hogy ne itthon legyen minden nap.
2015. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én picivel több mint 2 éve voltam hasonló helyzetben. Akkor kb 5 hónapig voltam munka nélkül. Igaza nehezen találtam munkát ahova persze nem vettek fel, szüleim tartottak el, de cserébe elvégeztem az itthoni teendőket ami ugye alap, de mivel időm volt rengeteg így 1 hét alatt unalmamba összevágtam 6 erdei köbméter fát úgy hogy méteres rönkökbe voltak, azokat 3-4 felé vágtam majd hasogattam őket és szépen felrendeztem. Utána amikor jöttek a jó idők, felástam a kertet, fát ültettem unalmamba megnéztem neten hogyan kell térkövezni így a hátsó udvarban 1 hét alatt megcsináltam a 4 méter hosszú 80 cm széles kis járdát amit apám már 1 éve akart csak mindig hol ez jött közbe hol az. A térkő bontott volt kőpor is volt meg minden volt hozzá. Akkor apámnak tátva maradt a szája napokig amiért nulla tudással és tapasztalattal minimális hibával megcsináltam. Meg persze közbe melót kerestem, meg mindig volt időm a beteg nagyapámat orvosokhoz vinni autóval így nem kellett neki betegszállítót kérnie vagy másnak kuncsorogni 3x annyiért hogy vigye el valaki. Meg persze itthon ültem, aludtam, neteztem meg filmet néztem. Bulizni meg egyéb helyekre nem jártam el mert akkor barátaim se nagyon voltak meg pénzem se. Jobbára erre emlékszem. Persze idén májusba is volt hasonló időszak amikor kivágtak mindannyiunkat (6 fő) a munkahelyemen mert felbontották a szerződést valami pénzügyi okok miatt, akkor ugye más munkát nem tudtak adni, akkor itthon voltam 2 hetet ameddig ki nem kaptam a papírjaimat utána mentem munkaügyibe, aztán kerestem más munkát, de jó volt itthon pihenni picit, mert pénzem is több volt mint 2 éve, így a hobbimmal is végre tudtam foglalkozni. Aztán ugye visszavettek a régi helyemre egy másik külsős cég vett át automatikusan mindannyiunkat az az 1 hónap kiesés is az ottani főnökség váltás miatt volt meg anyagi okok miatt meg szerződéssekkel is csúsztak. De ebbe a szűk 1 hónapba úgy elvoltam itthon mint a befőtt, de 3 hét után már kezdett hiányozni a társaság meg a munka meg hát a pénz is kellett.
2015. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Tnulni is szoktam, nyelvet foleg.
2015. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

6: nem unatkozol? Nő vagy, hány éves?

En nagyon unatkozom, hiányzik a pezsgés a munka az hogy reggel kipattanok az ágyból és X idom van elkészülni hogy elinduljak a munkába.Mindennap tiszta egyforma és unalmas:(

2015. okt. 4. 22:29
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2015. okt. 4. 22:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!