Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti barátkoznátok egy ilyen...

Ti barátkoznátok egy ilyen emberrel esetleg folytatnátok vele komolyabb kapcsolatot a lentiek alapján?

Figyelt kérdés

14 éves leszek nemsokára és kissé más vagyok, mint a korombeliek. Nekem például nincs ezer selfiem a Facebookon és kicsit szegényes is vagyok, ezalatt azt értem, hogy nincs IPhone-m és őszintén szólva van néhány kínai ruhám.

Ezektől függetlenül ápolt vagyok és nagyon kedves, mégis mintha az emberek megunnának egy idő után. Sokszínű személyiség vagyok, jól megtalálom a közös hangot másokkal, de mindig csak egy "pótlék" vagyok. Sosem volt normális, hosszú barátságom, kapcsolatom végképp nem.

Ezek alapján van itt valaki, aki szívesen szóba állna egy ilyen lánnyal? Utolsó elkeseredésemben már csak ide írok. Itt szeretnék válaszokat kapni mert itt anonimon mindenki - feltehetően - őszinte.



2015. okt. 6. 18:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
sztem ahhoz képest,hogy 14 vagy,tök értelmesen fogalmazol,szóval nemcsoda hogy az agyhalott korosztály érdekesen áll hozzád.de lebegjen mindig a szemed előtt:Te vagy a normális:)
2015. okt. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Próbálom így felfogni. :)
2015. okt. 6. 18:21
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Persze, hogyha kedves és jó ember vagy, miért ne barátkoznék veled? :) Az, hogy valakinek több pénze van, még nem jelenti azt, hogy értékesebb. Ha 14 éves vagy, feltehetően 8.-os vagy, igaz? Talán jövőre, a gimiben már máshogy állnak majd a többiek az ilyen dolgokhoz. Kitartás! :)
2015. okt. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
39%
Na látod, ez a rossz, hogy már lassan az a normális, akinek márkás ruhái, drága cuccai vannak, és még játssza is az agyát. Aki ezért barátkozna veled, az nem is igazi barát. Szerintem semmi baj nincs veled, sőt. Azért szerencsére nem mindenki ezek alapján válogatja a barátait, van sok kivétel, majd fogsz találni barátokat biztosan.
2015. okt. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
#3: Igen, jövőre megyek más iskolába. Nekem is az a reményem, hogy ott találok hozzám hasonló beállítottságú ember(eke)t.
2015. okt. 6. 18:33
 6/22 A kérdező kommentje:
#4: Megfogadtam a tanácsod az igaz barátokról. :)
2015. okt. 6. 18:34
 7/22 anonim ***** válasza:
Miért ne állnának veled szóba? Feltehetőleg ha bekerülsz egy érettebb közegbe, akkor több lesz a lehetőséged barátokat szerezni. addig is ha nagyon unatkoznál, nyugodtan írj rám. 15/l
2015. okt. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hidd el, te vagy a normális! Nekem sincs 50000 fotóm Facebook-on, és "csak" egy 40000-es mobilom van. Már van annyi pénzem, hogy tudnék venni egy IPhone 5S-t, de én inkább értelmesebb dologra költöm (jogosítvány). Eddig mindent saját pénzből vettem (kivéve ruhák, kaja stb...), nem apuci vette meg nekem. Tehát nyugi! 16/F
2015. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
#7: Lehet, hogy csak én vagyok rossz helyen és egy másik közeg valóban jót tenne. Köszönöm, még meggondolom ha időm engedi. :)
2015. okt. 6. 18:41
 10/22 opened paradise ***** válasza:
75%
Ha egyidősek lennénk,akkor persze.
2015. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!