Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti barátkoznátok egy ilyen...

Ti barátkoznátok egy ilyen emberrel esetleg folytatnátok vele komolyabb kapcsolatot a lentiek alapján?

Figyelt kérdés

14 éves leszek nemsokára és kissé más vagyok, mint a korombeliek. Nekem például nincs ezer selfiem a Facebookon és kicsit szegényes is vagyok, ezalatt azt értem, hogy nincs IPhone-m és őszintén szólva van néhány kínai ruhám.

Ezektől függetlenül ápolt vagyok és nagyon kedves, mégis mintha az emberek megunnának egy idő után. Sokszínű személyiség vagyok, jól megtalálom a közös hangot másokkal, de mindig csak egy "pótlék" vagyok. Sosem volt normális, hosszú barátságom, kapcsolatom végképp nem.

Ezek alapján van itt valaki, aki szívesen szóba állna egy ilyen lánnyal? Utolsó elkeseredésemben már csak ide írok. Itt szeretnék válaszokat kapni mert itt anonimon mindenki - feltehetően - őszinte.



2015. okt. 6. 18:12
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Szia! Sajnos azon , hogy az osztálytársaid (és alap hangon a mai tinik) felszínesek nem tudok segíteni. Viszont igen én szívesen szóba állok egy ILYEN lánnyal. Ha van kedved írj priviben 14/l
2015. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Utolsó: Írok. :)
2015. okt. 27. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!