Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Párkapcsolatban/házasságban...

Párkapcsolatban/házasságban élők! Ti barátkoznátok olyan házaspárral, akik rendszeresen szívnak füvet, és az alkoholt sem vetik meg?

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Utálom a részegeskedést, és nem akarom, hogy a gyerekeim elfogadottnak tekintsék a füvezést és a piálást.
2015. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a drog nálam kizáró ok,még ha "csak" fű is,úgyhogy nem

a pia nem lenne kizáró,ha alkalomszerű lenne,és nem ájulásig,hanem kulturáltan

2015. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kizárt. Nálunk a drog kizáró ok, nemcsak a gyerekek miatt, de magunk miatt is. Inni mi is iszunk MÉRTÉKKEL, ha úgy adódik, de részegeskedő "barátokra" nincs szükségünk.
2015. aug. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ. Ha ezt idegesítő módon teszik, akkor nyilván nem, de ha normál keretek között teszik ezeket, akkor engem nem zavarna. Mondjuk azt nem szeretem, ha füveznek a környezetemben, de hogy máshol mit csinálnak, az nem az én dolgom. Mondjuk nem szoktunk kimondottan házaspárokkal barátkozni, csak úgy simán, egyszerűen barátaink vannak.
2015. aug. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mit takar a rendszeres füvezés és az, hogy nem vetik meg az alkoholt?


Mi huszonéves pár vagyunk. Vannak barátaink akik szoktak füvezni és inni. De ez azt jelenti, hogy heti egy buli, ivással és egy szál füves cigivel.

Nem ez teszi ki az életüket szóval nem zavar minket, pedig mi nem használunk drogokat.


Azt viszont nem tudom elképzelni, hogy egy "hippi" párral szoros barátságot kössünk.

2015. aug. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%

Én simán,ennyi infóból azt valószínűsíteném,hogy nyitott emberek lehetnek.

21/F

2015. aug. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Drogozni ès inni jó
2016. febr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nos, az alkohol mehet mértékkel, tehát ha nem napi lerészegedés lenne a sikk.

A drogot meg teljesen ellenzem és nem csak, hogy nem utálom, de tartózkodom az olyanoktól is, akik szívják...

2016. máj. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!