Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet megbékélni azzal,...

Hogy lehet megbékélni azzal, hogy nem lehetnek barátaim és párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

A párkapcsolathoz túl csúnya vagyok,kicsi s p*csöm,nincsenek menő beszólásaim.

Barátaim meg azért nem lehetnek,mert egyszerűen agyilag zokni vagyok barátkozás tekintetében. Arról nem beszélve,hogy jobban szeretek itthon ülni a számítógép előtt,mert itt legalább biztonságban vagyok.


2015. okt. 8. 13:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%

inkább azzal békélj meg, hogy hülye a felfogásod...


22F

2015. okt. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
hát pont így. gépezz csak, az eltereli a figyelmedet.
2015. okt. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Megnyugtató a gép előtt lógni. Honfoglalózok,travianozok,ez az élet.
2015. okt. 8. 13:26
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Ha jobban szeretnél otthon ülni, nem foglalkoztatna a dolog. Te csak a gép elé menekülsz. Mi az hogy agyilag zokni a barátkozáshoz? Ez miben nyilvánul meg? Egy lehetőség: Munkahelyen van egy kolléga, akivel szoktál beszélgetni. Szimpi, szívesen barátkoznál. Kérdezd meg, hogy esetleg lenne-e kedve elmenni mondjuk csocsózni, vagy sörözni, vagy akármi... Elmentek, beszélgettek.
2015. okt. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
30%
Nehezen, de sokszor hidd el egyedül is jobb, mint folyton megfelelni és olyan barátokkal együtt lenni, akik csak addig barátok, míg odateszed magad, megjátszod a fejed, a humorod, a kedvességed, míg tudsz menő lenni, ha beleunsz, akkor ők is megunnak.
2015. okt. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Ezzel van egy kis bibi. 9 nővel dolgozom,közmunkán.


Az agyilag zoknit úgy értettem,hogy nincs tehetségem hozzá.

Menekülés? Meglehet,de jobb,mintha pl. kábítószereznék. A virtuális világban jobb,mint a valóságban.

2015. okt. 8. 13:33
 7/23 A kérdező kommentje:

#5:

Teljesen egyetértek.

2015. okt. 8. 13:49
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Ha már úgyis ennyi szabadidőd van, hiszen se csajok, se barátok nem követelőznek, hogy menjünk ide, menjünk oda... mi a túróért nem a jövődet építed? Tanulj, képezd magad, sportolj... lenne egy jó munkád, jó fizetésed, jó fellépésed (mármint mindettől magabiztos lennél) akkor rögtön nem te lennél a zokniagyú mások szemében.
2015. okt. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%

Ha antiszoc vagy akkor tanulasra is fordithatod az idodet otthon. Olvass, akarmilyen temaban ami erdekel, hatha a jovo egyik nagy agya leszel, ki tudja?

Amugy online is lehet ...ha nem is baratokat szerezni, de kommunikalni emberekkel akik hasonloan gondolkodnak. Nekem eleg sok online baratom van akikkel, mivel a legtobb amerikai, nem is talalkoznek viszont nagyon jo a tarsasaguk, jo, hogy vannak olyanok, mint en. Szoval, nem kell egyedul lenned azert mert esetleg (bar, ezt nagyon ketlem) csunya vagy es hasonlok.

2015. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Képeztem magam,de tapasztalat nélkül nem vettek fel sehova. beletörődtem,hogy közmunka a sorosom. Meg a képzésekhez sok pénz kell.:S
2015. okt. 8. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!