Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mire véljem ezt? Van egy...

Mire véljem ezt? Van egy kollégám akivel együtt dolgozunk 2en egy irodában. Ő férfi én meg no vagyok. Bővebben lent? .

Figyelt kérdés
Bejelentette hogy pisilni megy és mikor vissza jött mellettem állva fejezte be a sliccenek a begombolasat...
2015. okt. 21. 19:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ez lett volna amit az utolsó válaszoló írt... Habár ki tudja,lehetett akár az is mert a testbeszéde arról árulkodik hogy tetszem neki... Meg sokszor kedveskedik valami aprósággal.. Játékos,viccel,stb. Véletlenül hozzá ér mindig a kezemhez és mintha keresné az olyan helyzeteket amikor véletlenül hozzám érhet. Lehet benne valami,tenyleg nem tudom...
2015. okt. 27. 15:38
 12/12 anonim ***** válasza:
66%

Ismételten figyelmeztetlek ne dőlj be az apró ajándékainak meg a vicces megjegyzéseknek és kedves ügyetlenkedéseinek mert csak azt akarja hogy közel engedd magadhoz. Ezek a viselkedési formulák mind ezt szolgálják Márpedig egy ilyen ösztönlényt aki úgy akar hódítani hogy hugyozás után (elnézést a kifejezésért) melléd áll és ott húzza fel a cipzárt szigorúan tatsd távol magadtól mert ezzel a megmozdulásával megmutatta hogy egy minimális tiszteletet sem érez irántad, ebböl következően a nők iránt. Egyfajta szexuális játkszernek tekinti a női nemet köztük téged, akit szeretne megkapni hogy az aberrált vágyait kielégítse. Biztos vagyok benne hogy egy átlag alatti intellektussal rendelkező akárki akinek a kommunikációja a közhelyekre épül, a humoros megjegyzésein pedig , ami nyílván nem eredeti hanem másoktól lopott, inkább udvariasságból mosolyogsz mint azért mert valóban viccesnek találod őket. Még most az elején tisztázd vele hogy egy álltalad meghúzott vonalon sosem léphet át, mert ha nem teszed meg és közel kerülhet hozzád ezt saját győzelmeként fogja értelmezni, és mivel primitív, mint győztes, tőled a jövőben megkövetelhet olyan dolgokat is amit te nem akarsz, mert primitivizmusa azt hogy téged meghódított úgy értelmezi hogy te vagy a legyőzött, ezért akaratát joga van rád kényszeríteni, ez pedig agresszív követelözzéssé fajulhat a részéről.

Határolódj el töle és csak a munkahely megkövetelte szükségszerű kapcsolatot tars vele a jövőben.

2015. okt. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!