Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jovore ujra kezdem az iskolat....

Jovore ujra kezdem az iskolat. Azer hagytam abba mer nem tudok beilleszkedni. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

lany vagyok.ugy gondolom hogy oyan baratno kene akivel hasonlitunk is.pl buli,sok smink stb

de az iyen lanyok mindig oyan ,,menok" hogy tudnek iyenekkel osszebaratkozni.???

egyebkent atlag lanyokkal is ritkan tudok osszebaratkozni,nem hogx iyenekkel..mit csinaljak?

eddig csqk haszon barat voltam,mer pl kajaval lehuztak stb

segitsetek,mit csinaljak..:(


2015. okt. 22. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

Először is döntsd el, hogy mi az elsődleges cél az iskolában: barátkozni, vagy olyan tudást szerezni, amivel továbbtanulhatsz/dolgozhatsz felnőttként? Apu, anyu nem fog életed végéig eltartani, most az a dolgod, hogy tanulj, és felkészülj az önálló életre.

Barátkozni jó dolog, kell is ilyen korban, de csak azért otthagyni a sulit, mert nem találtál bulis, kimázolós barátnőt, igen nagy butaságra vall. Koncentrálj arra, ami valóban fontos, és ne görcsölj rá a barátnőkeresésre, mindjárt összefúj a szél néhánnyal.

2015. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

attol nem kell felni ,modell vagyokk.penzt keresni tudok.

baratok miatt mennek suliba..mer nagyon maganyos vagyok.anyuci apuci nem tart el nem veluk elek..

2015. okt. 22. 15:42
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Beszéld meg szüleiddel e szavak jelentését:

Személyiség, gondolkodás, realizáció, tulajdonság.

Am nem fogod újrakezdeni népírtás miatt.

2015. okt. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Modell vagy, de nem elég menő, hogy barátkozzanak veled?

Külön élsz a szüleidtől, de úgy írsz, mint egy enyhén fogyatékos harmadikos?


Sehogy sem áll ez össze, fuss neki még egyszer:D

2015. okt. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

tavaly idegosszeomlasom volt ne szoljatok be az irasmodom miatt..

meg annyira nem vok ismert modell meg csak fel eve vagyok az..

2015. okt. 22. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!