Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy viselkedjek egy olyan...

Hogy viselkedjek egy olyan lánnyal, akivel régebben kínosan viselkedtem?

Figyelt kérdés

Alattam járt gimiben, tetszett de nem szólítottam meg. Aztán mikor elkezdtem az egyetemet, írtam neki egy elég gáz üzenetet, hogy szívesen megismerném. Persze nem válaszolt. Most kiderült, hogy ugyanarra a karra jár mint én.

A folyosón még működik, hogy hirtelen nagyon figyelek, mit mond a haverom, de lesznek olyan események, ahol biztos, hogy kisebb csoportban találkozni fogunk, ráadásul még a seniorával is egész jóban vagyok.

A kérdésem az, hogy most tegyek úgy mintha nem is láttam volna? Ő is felismert, már észrevettem. Vagy csak köszönjek? Vagy megbeszéljem vele a dolgot? Amit nála csináltam csak egy gyenge próbálkozás volt, és van barátnőm is, nem akarnék pl hajtani rá. Lehet nem nagy dolog, de nekem kellemetlen ez az egész.


2015. okt. 22. 23:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán legjobb, ha nem emlékezteted erre a dologra, lehet Ő már nem is emlékszik részletesen mindenre. Esetleg teljesen máshogy emlékszik, máshogyan élte át a történéseket, mint ahogyan most Te feltételezed róla. Ha türelmes vagy, abból később akár még egészen jól is kijöhetsz, illedelmes, nem rideg, mégis megfontolt távolságtartással jóllehet még a saját malmodra is hajthatod a vizet. Köszönés, udvariasság az szerintem alap, aztán ha közeledni akar feléd, beszélni szeretne veled, akkor azt észre fogod venni.
2015. okt. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!