Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért röhögött ki mindenki?...

Miért röhögött ki mindenki? Olyan kellemetlen volt

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm elhívott egy rendezvényre, ahol senkit nem ismertem. Az ismerősöm is csak egy embert, aki meghívta. Ez nem buli volt, hanem egy egész napos foci verseny. Mikor odaértünk, ismerősöm bemutatott ennek az embernek, aki meghívta, és "jó napot kívánok" köszönéssel üdvözöltem. Erre mindenki nagy nevetésben tört ki, mert hogy miért nem sziát köszönök, mikor a srác csak 40 körüli? Én azt tiszteletlenségnek tartom, hogy valakit ismeretlenül letegezek, főleg ha ő az idősebb. De ez meg úgy jött ott ki, mintha én őt "leöregeztem" volna,olyan kellemetlen érzés volt. Már komolyan nem tudom, kinek mit kell köszönni, van hogy a velem egykorú megsértődik, mert sziázom, a nálam idősebb meg mert magázom..

30N


2015. okt. 25. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Lendülj túl a dolgon, állítom neked hogy ez minden más jelenlévőnél 3 másodperces "csodának" számított.
2015. okt. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Túllendülnék, ha legalább egy válaszadó azt írná közületek, hogy nem voltam bunkó.
2015. okt. 25. 09:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltál bunkó. Szívem. :D

Csak túl illedelmes. Baráti társaságban rögtön tegeződj.

2015. okt. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

És azt neked honnan kéne tudnod,hogy ő hány éves?


Én is ismerek olyat, aki 40 körül minden recepciós,ügyintézőt, aki ránézésre fiatalabb, letegez, szerintem bunkóság.


Ok, focimeccsen belefért volna a tegezés, az mégse egy bank, de akkor is, nehogy te legyél már a bunkó.

2015. okt. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Baráti társaságban rögtön tegeződj."

Szívem :D.. ez nem baráti társaság volt, senkit nem ismertem, kár hogy elkerülte a figyelmed.

2015. okt. 25. 10:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Szívem. :D

Tényleg 30 vagy?

Ez baráti társaság. :) Hasonlítsd össze ezt, mondjuk egy bankkal, Vagy egy kórházzal, Ugye érzed a különbséget? :)

2015. okt. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És azóta ezen töröd magad?:D
2015. okt. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

"kinek mit kell köszönni"

Máminrt 13 vagy.

Mi az, hogy kell? Alkoholista vagy?

Miért zavart nevettek? Ha valaki megemlítette öregnek tartod-e, mond nem csak így érezted jónak.

Személyiséged miatt miért érzed kellemetlenül magad amikor meaningless témáról van szó?

2015. okt. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azért nevettek, mert nekik ez nem volt megszokott. Habár véleményem szerint természetes. Én sosem tegezek le senkit sem elsőre (Persze kivétel a kisgyerekek).

Csak ha szól, hogy nyugodtan tegezzem. A "magázás" a tisztelet jele.

2015. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!