Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rendőrség kitudja deríteni,...

Rendőrség kitudja deríteni, hogy ki regisztrált egy társkereső oldalra a nevemben?

Figyelt kérdés
Egy magyar társkereső oldalra regisztrált valaki a fényképemmel. Egy ismerős szólt,hogy fent vagyok az oldalon fél éve történt a regisztráció.. Feljelentést tettem ez ügyben,de a rendőr akinek elmondtam ezt,és feltettem a feljelentést azt mondta,hogy majd értesítjük de valószínűleg majd felfüggesztik az ügyet egy idő után.. Miért mondta ezt,nem tudja a rendőrség kideríteni,hogyy ki volt?
2015. okt. 26. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Biztos kitudják csak szarnak bele nem olyan fontos mint más ügyeik
2015. okt. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha mondjuk netkávézóból csinálta a fiókot, akkor nehezen tudnák kideríteni, ha viszont otthonról vagy munkahelyről, akkor simán. De valószínűleg eleve semeddig sem fog eljutni az ügy, nem fognak foglalkozni vele. Az én ellopott kocsimmal sem foglalkoztak...
2015. okt. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha akarják, ki tudják. Gondolom a társkereső oldalt is értesítetted, hogy visszaélés történt. Ha nem, akkor szólj nekik, és jelezdd, hogy rendőrségi eljárás van az ügyben, lehet szükség lesz az archivált adatokra. (ip cím, stb)
2015. okt. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem is az van amit az első mond
2015. okt. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Am nem csak a rendőrségen tehetsz feljelentés, bírósági keresetet is adhatsz be. Ők majd elrendelik a rendőrségi nyomozást, akkor kevésvé mernek belesz@rni. illetve ha lezárják anélkül, hogy egyáltalán kikérnék a társkeresőtől az adatokat, akkor tehetsz panaszt a nyomozás ellen a bíróságnál.
2015. okt. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki tudná deríteni ha érdekelné a rendőrséget, de ahogy valaki itt írta, még a lopott kocsikkal sem foglalkoznak, és ez valóban így van. Miért foglalkoznának akkor egy ilyen jelentéktelen üggyel?
2015. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kívánom, hogy ennél jobban soha ne ártson neked senki az életben.

De kitudja, viszont ahoz, hogy ilyen szinten lenyomozzanak valakit egy ilyen huncutságon kívül jóval nagyobb bűnt kell elkövetnie.

2015. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!