Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A netes társkereső oldalakon...

A netes társkereső oldalakon regisztrált pasik nagy része tényleg szélhámos/kamus/nős és hasonlók?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Bizony. Jó g...cik vagyunk:DDD
2013. nov. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát a nők se Charlie angyalai...
2013. nov. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jól írtad,a nagy része igen.Azonban vannak még komoly szándékú normális pasik is ott.
2013. nov. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, rögtön megmondom mit akarok.
2013. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagy része lehet, hogy kamuzik, de én speciel nem.
2013. nov. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze olyanok mint a nők. Összeveszik a barátjával és regisztrál egy társkeresőre, hogy elsírhassa egy vadidegennek, hogy neki milyen sz@r élete van.
2013. nov. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
A netes társkereső oldalakon a nők férjhez menni akarnak, a pasik meg dugni. Nagyon sok a nős pasi, és tudják, mi az, amit a nők hallani akarnak, így aztán komoly eséllyel indulnak harcba. A csajok rendszerint az első nős pasit még bevállalják, de többet nem, mert addigra rájönnek milyen nehéz minden ünnepet, stb. egyedül tölteni annak ellenére, hogy elvileg van valakijük.
2013. nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na most én nem vagyok nős, de élőben simán megy az ami keresőn nem. Még itt is simán megy, mert egészségesebb itt a két nem viszonya.
2013. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nehéz lenne megmondani. Nyilván függ társkeresőtől is. Mivel srác vagyok, így nincsenek személyes tapasztalataim ez ügyben, csak nőkkel kapcsolatosan. Szerintem ki lehet szűrni egy bizonyos fokig azokat a személyeket, akikkel nincs rendben valami. Figyelj oda, hogy megismerd az emberi oldalát, de ne vakítsanak meg az érzelmek. Ha csak egy "hülyített" személy vagy valamilyen szempontból, kevésbé fog energiát áldozni a sima emberi beszélgetésre, kapcsolódásra, érzésekre. Ha mégis, akkor talán manipuláció szaga van a dolognak, esetleg a józan ész határain túl is húzódozik adatokat kiadni magáról vagy amiket állít, nincsenek összhangban. Az átküldött képek közt keress összefüggéseket, ellentmondásokat. Figyeld sasszemmel minden mondatát, vesd össze őket és alakíts ki a fejedben egy képet róla. Ha hiteles a személy, az összeállt kép valahogy harmonikus, őszinte, emberi, nem tökéletes de biztató. Ha át akar verni, már a zsigereidben is megérezheted...
2014. ápr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bár már régi a kérdés, de írok, hátha valaki olvassa. Egyrészük biztos szélhámos, de abszolút nem mind! Három jó barátnőm is így talált férjet, kettőnek már gyereke is van! Mindhárman harminc fölött voltak, mikor elkezdtek társkeresőzni, és mindhárman olyan pasira akadtak (elég gyorsan, pár hónap alatt), aki tartós kapcsolatra, sőt házasságra, családra vágyik, csak a környezetében nem találta meg. Szóval igenis érdemes próbálkozni a netes társkeresőkön!
2015. máj. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!