Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak olyan fiatal lányok...

Vannak olyan fiatal lányok akik nem járnak bulizni?

Figyelt kérdés
Ha vannak, miért nem járnak bulizni, illetve mit csinálnak helyette?

2015. okt. 30. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Én nem járok, mert elegem van abból, hogy minden buli csak a részegségről szól, józanon már nem is tudják jól érezni magukat. Különben is, mindenhol szar a zene.


16/L

2015. okt. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Egyetértek elsővel, 18/L vagyok. Első bulimra most mentem, egyetemistaként, de az sem egy berúgós buli volt, nem volt tánc, semmi, csak egy kis csoportos összeülés, iszogatás. Inkább kávézni vagy teázni járok barátaimmal, esetleg cukrászda. Sokkal meghittebb mint részegre inni magunkat és összemocskolni aztán mindent körülöttünk.
2015. okt. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Persze hogy vannak, ez az oldal is teli velük. Itt inkább az a ritka aki eljár bulizni..


Én 18 vagyok, sosem voltam, nem is járok bulizni. Miért? Nincsenek bulizós barátaim, ha mégis mennék nem hiszem hogy élvezném.

Fos zenék, "táncolás", egy rakat izzadós, ittas/szedált idegen akik ha akármit is, csak szexet akarnak. Nem nekem való.


Mit csinálok helyette? Bármi mást.

Filmeket, sorozatokat, animéket nézek, zenét hallgatok, koncertekre, rendezvényekre járok, rajzolok, olvasok, sütök, főzök, netezem, sétálok, erdőt járok, elmegyek étterembe vagy moziba, takarítok, tanulok, rendet rakok..

2015. okt. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milyen koncertre? Rock koncertre?
2015. okt. 30. 17:14
 5/8 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, elfelejtettem mondani, mit csinálok helyette. Olvasok, sorozatokat, filmeket nézek, barátnőimmel csinálok programokat, zenét hallgatok, írással próbálkozok (mások szerint jól megy, de valamiért minden történetembe beleunok), a lakást dekorálom (ma pl. tököt faragtam), stb...
2015. okt. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En fiatal is vagyok es ha kiherelsz lany is. Utana valaszolok a tobbire xd
2015. okt. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem jártam és nem is járok kifejezetten bulizni diszkóba. Életemben 1x voltam, szalagavató után, és pont elég volt. A tüctüc zenét nem élvezem, a zene túl hangos, beszélni nem lehet, heringparty van, ráadásul sok a proli, vmi barom le is öntött piával. Inkább koncertekre járok, de azt sem gyakran... legtöbbször esténként színházba vagy moziba megyek akkor már, vagy otthon maradok olvasni, kézműveskedni.
2015. okt. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én szeretem a tuctuc zenét xD, de én is csak akkor megyek ha barátnőim is, amúgy egyedül nem
2015. okt. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!