Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen Budapesti fiatalnak...

Milyen Budapesti fiatalnak lenni? Sok a csöves, tróger, vagy ellehet járni bulizni rendesen? Sok fiatal van? Nagyon zajos?

Figyelt kérdés
17/f
2014. aug. 16. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
kerülettől függ, lásd 8. ker.
2014. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Magyarok között nincsenek a Te korodban veszélyes fiatalok, cigányok között már ilyen korban is vannak akik kisportoltak és 4-5en járnak.

Ezért mondom hogy Pesten már egyes helyeken sétálni is kihívás.

Nem összeegyeztethető Miskolccal.

2014. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
értem,csak mert én miskolci voltam. Jártunk is haverokkal szórakozni,most szombathelyre költöztünk itt meg nincs szórakozóhely!?!? felnőtt koromban nem hiszem hogy itt fogok élni.
2014. aug. 17. 06:12
 4/11 anonim válasza:

Pest olyan nagy, hogy szerintem ilyen kérdésre nem lehet egységes választ adni, mert nagyon helyfüggő.


Én a XI. kerületben lakom, és szerintem nagyon jó környék. Mivel itt a BME és az ELTÉ-nek a lágymányosi campusa, így elég sok a fiatal, a közbiztonság is kifejezetten jónak mondható, közlekedés szempontjából is jól lefedett, és még nagyobb parkok is vannak.

2014. aug. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 éve élek itt, egyetem miatt jöttem. Másabb, mint egy kisváros (Zalában laktam). Az emberek közvetlenebbek, de mindenhová rohannak. Senki sem nézi, ki vagy, azt csinálsz, amit akarsz, itt nem fordul elő olyan, hogy az egész város már másnap reggelre tudja, ha rendesen kiütötted magadat a buliban. Nagyon sok fiatal van, sok külföldi. Más az életstílus. Én szeretem. :)
2014. aug. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetem miatt kerültem ide, előtte győri voltam. Győrre azelőtt azt hittem, hogy egy izgalmas város.. De mi az Pesthez képest. Nagyon mozgalmas hely, én szeretem.
2014. aug. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Egyedül ne járkálj el bulizni, vagy menj ajtótól ajtóig taxival mert sok gennyláda mászkál odakint. Fegyverrel pedig ne menj, ha nem akarod önvédelmi jogaidat érvényesíteni, pláne hogy túl fiatal vagy még feldolgozni lelkileg még ilyesmit ha használni kellene.
2014. aug. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Imádom. 8 éve élek itt, szóval a fiatalságomat gyakorlatilag itt éltem le (egyetemtől). Szerintem csodás város, én lubickolok benne! Imádom a Körutat, a RENGETEG lehetőséget mindenre (mozi, kiállítások, bulik, igényes szórakozás). A belvárosban lakom általában (albik), jelenleg Lipótban 5 éve, ez a kedvenc.


Zajos, sok fiatal van, a hajléktalanok valahogy nem tűnnek fel nekem, bármerre járok.


Simán jártam haza már 19 évesen is egyedül buliból, mondjuk a taxi sem drága. Budapest az egyik legbiztonságosabb főváros a világon!


27N

2014. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
értem,csak mert Szombathelyen lakom,és itt konkrétan nincs semmi. 3 gimnázium van az egész városban:/
2014. aug. 17. 18:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tunik fel a sok hajlektalan? :D Akkor te cső latasu lehetsz?! :D Arpad hid, Lehel ter, Nyugati, Kalvin ter, Blaha metro alulljarok tele vannak csovesekkel :D Ja meg a Hatar ut is de akad a deakon es kokinel. Azert nyisd ki a szemed es ne csak magadddal torodjj :) Kerdesre valaszolva: Sok mozi van, kocsmak, klubbok, konceertek, mind penz penz. Moziba 1x voltam Bpen. 27F 11 honapja elek itt. 20-Ba laktam es most a 11.
2015. ápr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!