Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar egy férfit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar egy férfit, hogy van valakim, esetleg kialakulóban van egy kapcsolat számomra, mikor neki meg barátnője van, méghozzá komoly? 21l

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyakori jelenség ez, bár szerintem inkább a nőkre jellemző:

ha van egy olyan ellenkező nemű személy, akivel jól kijön, külsőleg se rossz, viszont összességében éppen a képzeletbeli "járni akarok vele" vonal alatt van, akkor szívesen veszi az illetővel való flörtölgetését/haverkodást. Egyfajta "ególegyezőként" funkcionál az illetőnek az ilyen személy, mert a társaságában úgy érzi, hogy a párján kívül más ellenkező nemű embereknél is sikeres lenne. Viszont, ha ez a "pótlék" párkapcsolatba kerül egy másik emberrel, akkor az rosszul esik neki, mert úgy érzi, hogy legyőzték a húspiacon.


Nekem is volt már olyan, hogy egy lánnyal rendszeresen találkozgattam, de amikor "direktbe" elhívtam, akkor lepattintott. Később a lakótársával sodort össze az élet, ő bele is ment a randiba, viszont erre az a lány, aki lepattintott, úgy megsértődött a lakótársnőjére, hogy kitette... Tipikus "nekem nem elég jó, de azért másé se legyen már" gondolkodásmód.

2015. okt. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ami esetünkbe fennáll: "Ideális barátnő lennél, az az én bajom, hogy nem ilyen társam van, nagyon bejössz, nagyon vonzódom hozzád, de van kapcsolatom..."
2015. okt. 18. 13:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert valószínű,nem szereti eléggé a barátnőjét,különben miért foglalkozna ezzel
2015. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak te látsz bele féltékenységet a reakciójába.Bár az is benne van a pakliban.Ha nem az övé,akkor másé se legyen.
2015. okt. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő érdeklődik, hogy van e valakim? Meg piszkál is, hogy lehetne azért már...de közben meg furán reagál, mikor bevágom, hogy bár barátom még nincs, de van akivel alakulgat a dolog. Bejön a srác nekem, meg én is a srácnak. Ilyenkor fura arcot vág, nem is mond rá semmit, max. felvonja a szemöldökét, ha beszélek neki az illetőről, vagy én mondom, ő meg 'táncikál' mellettem. Mintha nem is mondtam volna semmit...vagy olyan, mintha a nemi herpeszről beszélnék neki... Elhallgatja. Vagy lebeszél a dologról. Persze közben mondja, ideje bepasiznod. Kissé kellemetlen, kínos... Amit fentebb írtam meg ő mondta nekem.
2015. okt. 18. 14:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert erdekled.
2016. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!