Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az baj ha nemsoká 18 éves...

Az baj ha nemsoká 18 éves leszek itthon töltöm a szilvesztert?

Figyelt kérdés

Olyan embereket kérdezek akiknek vannak barátaik.


Sosem voltam szilveszteri buliban.


Sőt semmilyenben.


Lassan 18 évesen minden nap itthon vagyok.


2015. nov. 3. 17:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Vannak barátaim, hívtak is szilveszterkor, de én szeretem a szilvesztert otthon tölteni:) Starcrafteztünk, sushiztunk, vicces filmeket néztünk, nekem nem kell ennél több:D 18l
2015. nov. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem vannak barátaim, voltam kisebb és nagyobb bulikban is, meg rendeztem is kisebbeket, és szerintem nem gáz, ha otthon maradsz.
2015. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Hát... Is-is.


Nagyon szeretnék menni valahova én is, de viszont nincs aki hívna... De komplexusaim is vannak és ezért itthon is jól érzem magam mert nincs rajtam a külvilág nyomása.


Olyan agresszívak a mai fiatalok....

2015. nov. 3. 19:18
 14/14 anonim ***** válasza:

Én már 3-4évet itthon szilvesztereztem magam...Sajnos nem igen vannak barátaim.Elmondhatom,hogy eddig nem is volt baj,mert jol éreztem magam.De igy visszagondolva üresnek érzem...

Szerintem jobb ha elmész bulizni valakivel,valakikkel. Én nagyon szeretek itthon lenni,de én mennék csak ugye nincs kivel. :( Ezért irom,ne hogy te is igy járj,mert otthon nem fogsz valodi barátokat és örömet szerezni.

Ja bocs,hogy kicsit itt-ott elmentem a témátol. F/21

2015. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!