Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Milyen egyedül tölteni a...

Milyen egyedül tölteni a Szilvesztert? Rossz lesz ha itthon maradok? 26/L

Figyelt kérdés
A barátaim most vagy nem érnek rá vagy olyan programot szerveznek ahova nem tudok/akarok menni. Haverokkal mehetnénk még bulizni, de inkább csak baráttal szeretek menni, mert a barátaimban bízom. Így arra gondoltam egyedül is lehetnék itthon. Csak félek rossz érzés lenne éjfélkor, hogy senki nincs mellettem.

2014. dec. 30. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha pár évvel fiatalabb lennél mondanám hogy töltsük együtt, így azt hiszem nem mennél bele... :D

19/F

2014. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én sen megyek sehova, mert nem vonz ez a a nagy bulizás, bár én pár èvves fiatalabb vagyok. Ha úgy fogod fel, hogy "ez csak egy átlagos este, másnap minden megy tovább", ahogy én is, és jó programokkal töltöd az estét, akkor észre se veszed, hogy egyedül vagy és nem lesz rossz.

Engem meg nem is hívtak egy helyre sem, mert mindenki a párjával van. :(

18/L

2014. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Üdv klubtársak :D


Elég furcsa lesz, 13 éves korom óta mindig volt programom szilveszterre (persze a kor függvényében változtak) és most elég rossz belegondolni, hogy az idei év végén az egyetlen társam apám lesz, aki a szomszéd szobában fog röhögni a Sas kabarén :D


Na de ez a legjobbakkal is előfordul ;)

2014. dec. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
és 18/f
2014. dec. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

A kérdésre azért nem lehet jó választ adni, mert nagyon egyénfüggő hogy ki miként éli meg az egyedüllétet, mivel foglalja el magát, vagy arra gondol, hogy "jajj a többiek buliznak és jól érzik magukat, én pedig nem" ez teljesen az illetőn múlik.

Rajtad múlik hogy miként szeretnéd érezni magad holnap este.

2014. dec. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos attól tartok arra fogok gondolni, hogy másoknak milyen jó. Nagyon érzelmes típus vagyok, rosszul viselem az ilyen helyzeteket, mikor úgy érzem magamra maradtam és senkim nincs.
2014. dec. 30. 18:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, de már "kezdem megszokni" a magányt, mert már sok éve tart.
2014. dec. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ó, hogy oda ne sz**jak!

Örüljél b+ hogy nem egy gyárban kell trógerolnod este 6-tól másnap reggel 6-ig!

2014. dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is egyedül leszek valószínűleg de jövőre majd jobban igyekszem, hogy legyen kivel szilveszterezni:)

23/L

2014. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz. Nekem lefalábbis az lesz. 26 F Pécs
2014. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!