Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért gondolják, hogy a...

Miért gondolják, hogy a külföldön dolgozó lányok k. rvák?

Figyelt kérdés
Ha meghallja valaki, hogy külföldön minimálbérből is félre lehet tenni fél évente, évente 1 millió Ft értékű összeget, úgy, hogy nem nélkülözik mellette az ember, hanem kellemesen megél, akkor miért kezdenek el gyanakodni, hogy tuti k..rva az illető?
2015. nov. 4. 12:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Azèrt mert minimálbérből jól élni es mèg meg is takarìtani belőle jelentősebb összeget nem lehet. Vagy èlsz a pènzből vagy megtakarítasz. Aki meg valahogy mégis ìgy csinàlja, azt megnèznèm mit ért "jó" megélhetés alstt. Mert 6 màsik magyarral osztozkodni a lakàson az minden csak nem jò. A magyarok 80%-a akkora kamu a külföldi tapasztalatok terèn hogy hihetetlen. Facebookra felrak egy ùj Iphone-t, de azt nem ìrja hogy kajàra nincs pénze, ezèrt lop a lakòtàrsaitól.
2015. nov. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
4 szobás lakásban élünk ketten, szóval nem hatodmagammal nyomorgok egy szobában. És jól élni az én szememben azt jelenti, hogy nem kell nézni az étel árát, havonta vehetek ruhát, szórakozni mehetek...
2015. nov. 4. 12:44
 3/15 anonim ***** válasza:
54%

Jól van, persze, 4 szobás lakás :)

Mese habbal.

2015. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Takarításból biztos nem, de kvalifikáltabb munka esetén simán jól meg lehet élni, és hacsak nem dubajozni megy az illető, nem hiszem, hogy ezt gondolnák.
2015. nov. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

Jah és jól írja az első.

A külföldön dolgozó magyarok nagyrészének az élete egy színjáték, amiben ráadásul csak mellékszereplők..

2015. nov. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
50-es, irigy vagy. Nem mese, 75nm + erkély.
2015. nov. 4. 13:04
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak azt tartják, k...-nak aki órára megvehető, hanem azt is, aki külföldön pénzes fazon kitartottja lesz. Ilyenből pedig már jóval több van. Gimis osztályomból 3 csaj volt kint bébiszitterként, mindegyik ezt csinálta, de ugyenezt csinálják pl. a téli síszezonra vendéglátózni kimenő csajok is.
2015. nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

Hat, eleve, azok a magyarok alltijak ezt, akik eletukben nem voltak kulfoldon, max Gorogben last minute uton nyaralni es fogalmuk sincs a kulfoldi keresetekrol.

En is kulfoldon elek, eloszor minimalberbol eltem masfel evig. Igaz, h alberletben laktam, de nem magyarokkal, es nem 6-an voltunk, hanem csak 3-an. A felretett penzembol 3 honap utan vettem uj telefont, 8 honap utan pedig autot. Masfel ev utan kaptam egy jobb allast, atlag fizetessel. Nem szamitok milliomosnak itt kint - az mas kerdes, h otthon nyilvan ez a fizetes messze atlag folott van. 2 ev utan sikerult felretennem 3 millat ugy, h nem nyomorogtam es nem neztem az arat a dolgoknak, amiket megvettem. 3 ev utan hazat vettunk a parommal - igaz, h kolcsonbol, de az onerot otthon 15 ev alatt sem tudtam volna osszerakni, itt meg 3 ev alatt sikerult. Az automat is lecsereltem...Szoval igen, tenyleg jobban lehet keresni kulfoldon.

Ja! Es nem vagyok qrva :D Egyszeruen csak 3 nyelven beszelek, van diplomam es munkatapasztalatom es nem kopasz s**el jottem ki. Otthon is jo allasom volt, de nyilvan nem annyi fizetesert, mint amennyit itt kapok.

Aki meg irigy, arra magasrol teszek :D

2015. nov. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

Persze. 4 szobás, erkélyes lakás. Ez a mese része. Mifelénk egy ilyen 2000+€ körül mozog. Két, minimálbéres meg keres 2600 €-t. És akkor hol a rezsi, kaja, ruházkodás, ne adj isten szórakozás. Ha jól kerestek, az persze más. De minimálbérből jól élni és félretenni NEM LEHETSÉGES. Kivéve ha csak eszel-alszol-dolgozol.


Kur*álkodást meg sokan arra értik, hogy bizony nem egy olyan nő van, aki kiment valahova és hirtelen "szerelmes" lett, na persze nem egy magyarba, lengyelbe, csehbe mondjuk, hanem egy osztrákba, angolba, németbe. És lám, 2-3 hónap múlva már a hölgyemény nem is dolgozik tovább, hisz van aki eltartja.

2015. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem kell elhinned, ha nem akarod. De minek mondanám, ha nem így lenne, mit érnék el vele?
2015. nov. 4. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!