Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A szegénység viszonyítás kérdése?

A szegénység viszonyítás kérdése?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, kellemesen megélek. Jut mindenre, amit szeretnèk (ruha, étel, szórakozás), marad is, és évente egyszer nyaralni is eljutok. Szóval, olyan àtlag.

Viszont rengetegszer "leszegényeznek", lecsóróznak, mert hogy ez mèg nagyon messze van a kellemestöl, akinek kellemes az èlete, az Gucci-ban jár, és Hawaii-n nyaral. Meg hogy nincs olyan, hogy átmentet, szegèny van meg gazdag, és aki nem gazdag, az szegèny, mindegy, hogy havi 60 ezerböl èl vagy havi 600 ezerböl


2015. nov. 6. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor sem hordanék Guccit, ha gazdag lennék.Akik ezt mondták, ostoba sznobok, szóra sem érdemes, értékrend nélküli majmok.Ilyenek véleményére adsz?Persze nyilván az adófizetők pénzéből élősködni munka nélkül, nekik nagyon kényelmes...
2015. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyilván viszonyítás kérdése, elég legáltalánosabban pl. az afrikai helyzetre gondolni. Onnan nézve a te helyzeted szegény?


A jelenlegi világ a pénz hatalmában van, azt emelte fel az egekbe. Jut mindenre, amire szeretnéd? Akkor egy teljesen jó életed van. Javul az életed minősége, ha Gucci-ba járnál vagy Hawaii-n nyaralnál? Kétlem, bár elhiszem, hogy valakinek ez mérvadó és tudja rá verni.

2015. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem olyanok véleményére ne adj, akiknek a gucci a fokmérőjük. Meg kinek mi. Én pl nem mennék Hawaii-ra. Jól élek, jól keresek, de eszembe nem jutott eddig odamenni, mert nem érdekel az a hely. Én legutóbb a Bajkál-tónál voltam nyaralni. Hawaii kb elbújhat mellette nálam. Szóval akik ezzel pedállóznak azok annyira felszínesek, hogy foglalkozni sem érdemes velük, nemhogy hallgatni a véleményükre.
2015. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
El vagy tájolódva havi 600 kavics se sok:(
2015. nov. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!