Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit gonoltok mikor egy...

Ti mit gonoltok mikor egy ilyen facebookos poszt kerül elétek?

Figyelt kérdés

[link]


Elgondolkodtam az imént, hogy hova jut a fiatalság...komolyan a striciket meg a k*ákat kell példaképnek nézni?? Ez csak nekem fura? Ezt miért látják menőnek?

Ez előtt pedig egy olyan poszt is volt amin egy lány feneke látható bugyiban. Egy embernek címezte...nade nyilvánosban?



#rossz stílus
2015. nov. 12. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez vicces. :D Én csak nevetni tudok az ilyen nyomorultakon.
2015. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 *Nekomimi* ***** válasza:
Az a helyzet, hogy én már eljutottam arra a pontra, hogy nem gondolok semmit. Már valamilyen szintű fáradtságot érzek az ilyen dolgoktól. :(
2015. nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ismerősi köröd van neked?
2015. nov. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Inkabb a feneket linkelted volna be...
2015. nov. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ők nem az ismerőseim. Ismerős ismerőse.
2015. nov. 12. 22:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is csak jól szórakozom, hogy azt hiszik ez menő:D De rettenetesen elkeserítő amúgy, de hülyék mindig is voltak és lesznek is.
2015. nov. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem si elkeserítő, viszont nekem egy ilyen ismerősöm sincs. Ezt nem úgy értem, hogy milyen nagyon jól nevelt vagyok, csak arra hívom fel a figyelmed, hogy ha nem tetszik, te vagy a buta, hogy bejelölöd őket. Ha ismerős ismerősét úgy érted, hogy nem is barátkoztok, csak bejelölted. Ha úgy érted, hogy nincsenek nálad bejelölve, akkor meg nyilván neked vannak saját ismerőseid, akiknél látod, hogy nem ilyen minden mai fiatal.
2015. nov. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én az ilyen emberek csak nevetek. Sajnos engem is körül vesznek, de én nem foglalkozom velük. Ők az ilyen mindenkibe belekötős fajták, elég elcseszett társaság. Én jót röhögök a sz*r idézeteken, amiket hozzáírnak a még borzasztóbb képeikhez. :D
2015. nov. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére nincsenek ilyen ismerőseim, nem az én korosztályom. Pont ezért nem is foglalkozom velük.
2015. nov. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekem sincsenek ilyen ismerőseim. Sajnos ma ez az átlag. Kis "egyen" görcsök, akik marha nagynak hiszik magukat. Röhejes viselkedés, meg ez cucc is rajtuk. Köszi, hogy nem kellett látnom a fejüket, bár, el tudom képzelni...
2015. nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!