Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki nem alkoholizál, az hogy...

Aki nem alkoholizál, az hogy ünnepli a születésnapját?

Figyelt kérdés
és hogyan teszi úgymond felejthetetlenné? hogy ne csak egy sima tortás szűk családi körös ünneplés legyen? 24/F

2015. nov. 14. 08:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Vannak akik nem alacsony színvonalú alkohollal, hanem valamilyen eseménnyel teszik emlékezetessé a születésnapjukat. Neked is ajánlanám, hogy ne igyál temérdek alkoholt, mert a sok alkohol szánalmassá tesz. Már az szánalmas ha valaki az alkoholhoz köti a születésnapját.
2015. nov. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem iszok és nem is ünneplek ünnepeket.

Nekem nem kell kijelölt nap és töménytelen alkohol mennyiség ,hogy az év bármelyik napját felejthetetlenné tegyem.

2015. nov. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
a szülinap egy felesleges hülyeség,csak néhány családtagomére megyek,de én nem is akarnám,hogy legyen ilyen "ünnep",tök felesleges pénzkidobás,a névnapról meg ne is beszéljünk
2015. nov. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
nem az ilyen események számítanak az életben,hanem hogy a minden napok nyugodtabbak és szebben telljenek
2015. nov. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

@10-es


Hát nemtudom... én tudom magam alkohol nélkül jól érezni. Az alkohol azoknak kell, akiknek gyenge a lelki világuk ahhoz, hogy tudjanak boldogok lenni. Ha olyanokkal vagy akiket szeretsz, akkor lazán el lehet lenni. Ez az "Alkohol nélkül nem lehet magad jól érezni" dolog gyerekes... Én nem iszom, régen ittam, mi a külömbség? Most nem az alkohol hatása miatt érzem jól magam, hanem a barátaimmal nevetek, és amiatt. Nem kell nagy bulit csapni ahhoz, hogy képes legyél emlékezni majd rá... Amikor idősebb leszel, 80-90, (ha addig nem visz el valami az alkohol fogyasztás miatt) akkor majd nem is fogsz a piálásokra emlékezni... az fog érdekelni amikor anyukáddal lehettél pl. amikor az első barátnőddel voltál, amikor a szeretet és az együttlét boldogított, nem a pálinka és a vodka....

2015. nov. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
kb 7 éve nem ünneplem, ünnepeljük a születésnapomat 23/F még én is elfelejtem azt az átkozott napot, nemhogy rokonaim eszébe legyen :D de kérdésedre a válasz hogy alkohol nélkül hogyan hát mi sem egyszerűbb egy kis kábítószerrel teszi felejthetetlenné xDDDD de aki nem annyira spiler az egy mezei tortával és üditő itallal esetleg egy kis pizzázással szűk családi/baráti körben....
2015. nov. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
ekivel
2015. nov. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Sajnálom azokat, akik azt mondják, hogy nem ünneplik a születésnapjukat, mert az ünnepben 2 fontos dolog van: kiszakít a hétköznapokból és társas tevékenység.

Én szoktam ünnepelni másokkal másokét és a sajátomat is. Alkoholt is fogyasztunk, de nem rúgunk be, mert a pezsgőnek pl nem az a funkciója, hanem a koccintás, a közösség.

Amikor volt egy absztinens a társaságban akkor direkt mindenki alkoholmentes pezsgőt ivott és az is megadta a szülinapos hangulatot.

2015. nov. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Totál részegen szédelegni és közben tinilányokat hódítani a legjobb dolog a világon! :D
2015. nov. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!