Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm születésnap...

A legjobb barátnőm születésnapját szervezem, ő meg le sem szarja az egészet, ahelyett hogy örülne hogy megcsinálom helyette. Mit tegyek? Jogos? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
22 éves lesz a legjobb barátnőm, közös iszogatást akart a többiekkel. Meg is hívott 20 embert, egy kivételével én is ismerek mindenkit. 9-ig el kell foglalni az asztalunkat, de ő fél 9-ig dolgozik így vállaltam, hogy összeszedek pár embert odamegyünk, és megvárjuk ott, plusz a többieket is szórakoztatom amíg ő megérkezik. Egy hete jött össze egy sráccal és kitalálta, hogy akkor ők majd ketten jönnek utánunk 11-re. Oké, ezt még lenyeltem, szórakoztatok mindenkit két órán keresztül, jöjjenek csak de 11-re tényleg érjenek oda. A barátnőmmel amúgy együtt lakunk két éve, így gondoltam azokkal akik nem tudnak hazamenni a vonat miatt vagy ilyesmi majd átjövünk ide a buli után hajnalban és megvárjuk míg mindenki elmegy. Na erre ő kitalálta, hogy nem jön haza hanem ha vége a bulinak akkor elmegy a pasijával valahova sétálni. (A srác a szüleivel lakik nem mehetnek oda.) Ebben csak az a szép, hogy mikor én megkérdeztem mi lesz a buli után közölte, hogy hát nem megyünk sehova mert hideg van. Most akkor a sráccal nincs hideg, vagy mi? Értem én hogy szerelmes, de elég rosszul esik, hogy eleve nem jön oda időben, én fogok szórakoztatni mindenkit, és akkor még utána is én legyek velük míg mindenki hazamegy...? Nem érzem fairnek, mondtam hogy felőlem jöjjön ide a pasija is, de azt meg nem akarja. Rosszul esik, jogos? (A tortát, a piát, mindent én szerveztem emellett...)
2013. szept. 12. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy bunkó a barátnőd szerintem. Bocs az őszinteség miatt.
2013. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva engem ez borzasztóan zavarna a helyedben, olyannyira, hogy megmondanám neki, hogy akkor rendben, szervezzen magának szülinapot a sráccal, én elmegyek a többiekkel a megbeszéltek szerint szórakozni, de akkor fogja fel ezt úgy, hogy nem az ő szülinapja, ha már így szarik rá.
2013. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De ha lakótársak vagytok két éve, hogy nem vetted észre hogy ennyire egy bunkó? Én esküszöm, nem is szerveznék neki semmit, sőt, legjobb barátnőm se lenne egy ilyen.

Esküszöm, én úgy örülnék ha nekem megszervezné valaki a szülinapom hogy odáig és vissza lennék a személyért.

De meglhete hogy az új szerelem miatt vak.

2014. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!