Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék megismerni pár...

Hogyan tudnék megismerni pár új barátot?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a régi társaságom eléggé szét széledt (meg plusz amúgy se nagyon szerettem velük valahogy nem voltunk egy hullámhosszon) és szeretnék egy pár új embert megismerni mert most kb nincs senki akivel eljárhatnék szeretnék egy új társaságot meg hát eléggé ciki lenne egyedül tölteni a szilvesztert próbálkoztam sok helyen, de sajnos nem jött össze így szívesen fogadnék egypár tanácsot:)

18f


2015. nov. 14. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

én is ilyen cipőben járok sajna :/

15/l

2015. nov. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki egyedül tölteni a szilvesztert? Szerintem sokkal jobb otthon lenni nyugalomban, mint az egyébként is megjátszott haverokkal szenvedni,és nézni, hogy ők milyen jóban vannak - téged hermetikusan kizárva. Én biztosan egyedül leszek, mert már elég sokat csalódtam az emberekben ahhoz, hogy kizárjam magam ebből a müvilágból.


23f

2015. nov. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

első: hát remélem lesz valami neked is és nekem is :)

második: tudom mire gondolsz volt benne részem ez az egyik oka, hogy a régiekkel már nem tartom a kapcsolatot én olyanokat keresek akik nem ilyenek!

2015. nov. 15. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!