Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én néger barátot/férjet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én néger barátot/férjet szeretnék magamnak! Vélemény? Szerintetek hol lehet megismerni néger embereket? Többi lent 19/L

Figyelt kérdés
Mielőtt mindenki félreértené, nem a "méretük" miatt érdekelnek annyira... már nagyon régóta, évek óta vagyok ezen az elhatározáson, nagyon érdekelnek a négerek, számomra különlegesek. És azt is tervezem a későbbiekben, hogy ha nem lesz néger párom, akkor örökbe fogadok majd néger kislányt, szóval ha rasszista valaki aki ezt olvassa, az már el is hagyhatja az oldalt!! Van esélyem rá hogy megismerkedjek ilyen emberekkel, és ha lehet akkor hol?? Véleményt is kérek elsősorban lányoktól!
2015. febr. 6. 20:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%

Meg fogsz lepődni, de ez ugyanannyira számít rasszizmusnak, mintha azt mondanád, hogy fehér embert szeretnél magadnak. Csak ott a feketéket zárnád ki, itt a fehéreket.


Amúgy sportolók vagy egyetemisták között találhatsz nagyobb eséllyel feketéket.

2015. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Meg fogsz lepődni, az égvilágon semmi bajom a fehér emberekkel, elvégre én is fehér vagyok te észgörény..
2015. febr. 6. 20:59
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem rasszizmus ez, DE érdekes, hogy ha valaki azt mondaná, hogy fehér barátot/férjet szeretne, arra egyből azt mondanák, hogy rasszista.

Erre reagáltam, hogy ugyanannyira rasszista. (semennyire).


Amúgy köszi a bókot, jól esett. :)

2015. febr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%

Menekülttáborok környéke, Debrecen, Bicske.

Bár én rosszul vagyok, mikor be kell menni rendet rakni, hogy mi megy ott...

2015. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
72%
Na,én az vagyok,léptem is ...
2015. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
63%

Hali. Sok lány kapucsínó gyerekről ábrándozik, mint a Gombos Edináé.

De ha te lófejü Erzsi vagy Mucsajröcsögéről, a pasid meg DungaKunga Katmanduból, a gyereketek k.va ronda lesz.

Ráadásul nem lesz egyéves mire magadban maradsz, és a kutyának se kellesz egy négerbabával.

A pasidnak sose lesz normális munkája és egzisztenciája Magyarországon. Soha nem lesz normális nyugodt családod.

Meghát a szüleid se egy kismajmot akarnak majd az utcán sétáltatni unoka címén. Még ha a tied nem is ég egy feka pasi miatt, legalább rájuk ne hozz már szégyent. Hidd el nem ezt érdemlik...

2015. febr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
6-os! Nagyon jól leírtad. Csak az a baj, hogy a kiscsaj idi0ta.(lásd kérdés és a kommentje) Nem fogja felfogni. Komolyan, a mai csajok egyre hülyébbek...
2015. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Ő kérdezte a véleményem. Biztos, hogy nem ilyen választ várt, de 3 családot látok ilyen problémával a közelembe...

Mindegyik kislány jobbat érdemelt volna, mint egyedül neveljen 30-35 évesen egy néger gyereket.

Jövőtlen, nulla szerencsevadászok ezek a fekák. Nincs felelősség, fehér lányról fehér lányra szállnak. Szerencsétlen gyermekek egy elutasító országban csonka családban nőnek fel..

2015. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
6osnak üzenem hogy nincsenek szuleim ugyhogy az unoka-s dolgot fujhatjuk! a masik meg hogy nyilvan VELEMENYT kérdeztem igy nem fikazom le senkiet ellentétben a 7-essel, életem te egy iq ninja lehetsz ha ilyen konnyen dobálod az ocsarolo primitiv hulyesegedet anelkul h ismernel! es meg annyi, hogy nem tervezem hogy M.o-n fogok élni ugyhogy nem hiszem hogy hülyének neznenek! vagy pl ti hülyének nézitek Angelila Jolie-t mert neki is van örökbefogadott gyereke?!?!??! eloszor szerintem a sajat kis dolgaitokat tegyetek rendbe, es nem a rosszat kellene mindenben latni, hiszen az egy jo dolog sztem ha az ember örökbe fogad, de ti zsenik, ti aztán tudtok mindent. Első valaszolonak üzenném, elnézést felreertettem a kommentedet!! koszonom a válaszokat!
2015. febr. 6. 22:04
 10/30 anonim ***** válasza:
87%

"Meghát a szüleid se egy kismajmot akarnak majd az utcán sétáltatni unoka címén"


Ennyi erővel a te szüleid unokái albínó kismajmok lesznek vajon? :-))


Szerinted ha egy felnőtt máshogy viszonyul akár egy félvér, akár egy színesbőrű kisgyerekhez, mint egy hófehérhez, ott szerinted a gyerek bőrszínével vannak gondok, vagy annak a felnőttnek az érzelmi intelligenciájával?


Nem tudom, te, vagy az érintett ismerőseid mit láttok, mit tapasztaltok ilyen téren ebben az "elutasító országban", - nyilván nem feltétlenül azt amit én.


Az egyik legjobb barátnőm külföldön él, ott ment férjhez, (a férje is fehérbőrű), és mivel nem lehetett saját gyerekük, örökbefogadtak egy etióp kisfiút.


Évente 6-8 hetet töltenek Magyarországon, olyankor én is elég sok időt töltök velük. Én soha semmi jelét nem láttam, hogy bármifajta hátrányos megkülönböztetés érte volna a kissrácot, vagy bárki elutasítóan, vagy akárcsak barátságtalanul viselkedett volna vele, és a szülők sem tapasztaltak semmi ilyet.


Ha máshogy bánnak vele, máshogy viszonyulnak hozzá az emberek (akár egy vidéki város sétálóutcáján, akár egy játszótéren, akár egy balatoni strandon, lángossütőnél sorban állva, akár egy sétahajón, fagyizóban, étteremben, bábszínházban stb.), ahol én sokszor láttam akár felnőttekkel, akár gyerekekkel szóba elegyedni, akkor pont az tűnt fel, hogy még kedvesebbek és barátságosabbak voltak vele, mint a gyerekekkel úgy általában.


Ettől még természetesen elhiszem, ha te, vagy az ismerőseid mást tapasztaltatok olyan tekintetben, hogy hogyan viszonyulnak az emberek a félvér gyerekekhez.

2015. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!