Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért tartják az emberek...

Miért tartják az emberek ördögtől való dolognak a bulizást?

Figyelt kérdés

Képzeljétek, van olyan ember, aki nem megb...aszatni megy magát meg nem a wc-be hányni a sok piától, hanem táncolni, ismerkedni, a barátokkal lenni, iszogatni. Van, akinek ez a szórakozás. :) Nem csak a sport, a könyvek és a filmek lehetnek kitűnő elfoglaltságok.

Ja és nem mindenki megy minden héten. :)


2015. nov. 20. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit vársz olyantól ki rosszul tudja, van ördög? >,<
2015. nov. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tartja senki sem ördögtől származó dolognak, csak egyszerűen, ha én nem járok el bulizni, akkor valószínűleg azokkal tudok jobban barátkozni, akik hasonlóak hozzám.
2015. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ma már egyszer válaszoltam egy bulizós kérdésre.


Nem tartom ördögtől való dolognak, de közeli barátok nem nagyon lennénk egy emberrel, és nem is jönnék össze egy ilyen lánnyal. Nem azért, mert lenézem a bulizós embereket, hanem mert nagyon különböznénk. Én introvertált vagyok, és lehetőleg ugyancsak introvertált emberekkel szeretek ismerkedni.

2015. nov. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én meg nem jönnék össze introvertálttal, ennyi, mi nem illenénk össze.:)

De az nem is baj, ha valaki nem szeret bulizni és ezért nem is teszi... A baj azokkal van, akik megvetik a bulizni szerető embereket, amikor csak annyit hallanak tőle, hogy "ma este megyek bulizni". Egy, ez mindenkinek mást jelent, kettő, téged nem hívott, tehát nem kell vele menned, három, nem tudhatod, lehet, hogy ez lesz az évben a második buli, amibe elmegy...

2015. nov. 20. 22:41
 5/5 anonim ***** válasza:
mert az ördög szokott bulizni az angyal imádkozik és hárfázik egész nap.
2015. nov. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!