Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem túlzás, hogy már ilyenkor...

Nem túlzás, hogy már ilyenkor áll a több méteres karácsonyfa a városban?

Figyelt kérdés
Még csak november 21.-e van.És már minden díszeleg ünnepiesen.Mire ideér a karácsony,elmegy a kedvem az egésztől.Nálatok mi a helyzet a lakóhelyeden ?
2015. nov. 21. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk még "csak" a bevásárló központok és az üzletek öltöztek ünnepi díszbe, a városban még nyoma sincs a dekorációnak. Viszont jövő vasárnap már Advent lesz, arra mindig felkerülnek az ünnepi fények is a város frekventált részeire. Ezzel szerintem nincs is gond, én szeretek ilyenkor a belvárosban sétálni.
2015. nov. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy kicsit korai. Ettől függetlenül én szeretem ezt a hosszú megelőző időszakot hosszan kiélvezni, most inkább az időjárás teszi viccssé a karácsonyi dekorációkat... :(
2015. nov. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amerikai nyalás! Hogy legyenek az emberek vidámak és költsék el a pénzüket.
2015. nov. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pénz-pénz-pénz sok ideg gyenge embert betudnak húzni ilyenkor,gyengébb gondolkodásuak veszik a hitelt a sok haszontalan dologra,a boltok az útadba rakják a sok kacatot,ez egy pszihikai hadviselés ,sajnos működik de azért egyre több a tudatos vásárló.
2015. nov. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De, túlzás. Viszont ha rajtam múlna, már szeptembertől ki lenne rakva. Imádom a karácsonyt.

Jövő vasárnap pedig már az első adventi vasárnap, onnantól már "hivatalosan" is lehet várni a karácsonyt. Ha ezt nézzük, akkor csak egy héttel korábban kezdték el a készülődést.

2015. nov. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem túlzás, én szeretem az ünnepi kivilágítást. Az meg más kérdés, hogy nem kell akaratgyengének és baromságokat összevásárolni, csak mert 2 égősor ég a parkolóban.
2015. nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem túlzás! Az év legszebb ünnepe!
2015. nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!