Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 évesen mindenről lekéstem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen mindenről lekéstem?

Figyelt kérdés
Volt már 2 kapcsolatom, most nincsen senkim. A legtöbb velem egykorúaknak szinte mindenkinek párkapcsolata van, sőt már van olyan is aki házasságban él. L/21
2013. jún. 29. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia én 26 avgyok lassan 27 durván 8 évig volt barátnőm 2 éve senkim én nem érzem úgy , hogy lekéstem akkor te sem =)


Ilyenkor nehéz magad mert most mindenki nagyon szerelmes a nyár miatt de aki most házas a tapasztalatok alapján 27 évesen 1 gyerekkel elvált lesz mert nem élte ki magát


HA van kedved beszélgethetünk =)

2013. jún. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem késtél le semmiről :)Idő mint a tenger. Mindenkinél másképp alakulnak a dolgok, azért nem kell semmit elsietni mert másnál már megtörtént :) 23/F
2013. jún. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Tanácsa: ha nem vagy olyan jó csaj, akkor ne jópasik után fussál :P
2013. jún. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én 30 éves vagyok, igazából sosem voltam nagy csajozós, bulizós fajta, az általános iskolás és gimis osztálytársaim többsége már házas és gyereke is van (sokaknak már több is), nekem pillanatnyilag nincs barátnőm. Ha te lekéstél, akkor én főleg, bár nem érzem úgy.
2013. jún. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem késtél le semmiről, ne aggódj. Előtted az élet.
2013. jún. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En is 21 vagyok, bar van baratom, egyutt is elunk, de a hazassag, gyerek stb meg nagyon messze van. Az egyutteles is ugy jott ossze, hogy Londonba koltoztunk mert en itt tanulok. Megmondom oszinten, hogy en ezt neha viszont soknak erzem. Szoval egyaltalan nem kestel le semmirol. Orulj, hogy van idod magadra, baratokra, azt csinalsz amit akarsz. Eljon mindennek az ideje :)
2013. jún. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is 21 vagyok, most szakítottam, de semmi olyan érzés nincs bennem, hogy ha tegyük fel 1-2 évig szingli maradnék, akkor bármiről is lekéstem volna... Egyébként is még min. 3-4 évig egyetemre járok, utána be kellene indítanom a karrierem, ebbe nem nagyon fér bele egy család, egy komolyabb kapcsolat persze igen, de az meg majd kialakul magától, nem erőltetem. (21L)
2013. jún. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hahaha! Azért mert nincs senkid, még nem kellene így elkenődnöd. Ebben a korban az emberek felének nincs is kapcsolata. Tehát hogy szemléltessem: kb. 40%-nak van komoly kapcsolata, aminek a nagy része egyáltalán nem életre szóló! Akkor kb. 10% az aki megtalálta 20-as évei elején a párját. Na és hányan élik le az életüket valaki mellett muszájból, mert becsúszott a gyerek, vagy attól való félelmében hogy lehet másnak nem kellene, stb.
2013. jún. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is 21 éves lány vagyok, és most nincsen barátom. Néha én is úgy érzem,hogy el vagyok késve,pedig ez badarság. Még előttünk az élet, ott van az egyetem, és rengeteg élmény. Fel a fejjel! :)
2013. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!