Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól érzem, hogy lekéstem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy lekéstem mindenről?

Figyelt kérdés

20-as éveim elején járok. Nem voltak barátaim, nem voltak kalandozásaim nőkkel, nem szexeltem, nem buliztam, nem is éltem, csak magamba voltam fordulva. Most bármibe kezdek, már azt érzem, hogy késő. Sosem élem át a tiniszerelmet, sosem fogom megtanulni, hogy kell élvezni egy bulit, nem fogok népszerű lenni az osztályban. Ez nekem hiányzik, kövezzetek meg. Megroppanok a kimaradt élmények hiányától, koravénnek érzem magam. Van itt olyan ember, aki tudja, mire gondolok, mert átélte? Ha elmesélné a saját sztoriját, talán kicsit kevésbé érezném magam rosszul, főleg akkor, hogy még pozitív irányba is változott az élete.


ui: Lehet mondani, hogy fiatal vagyok még, de ez olyan, mintha egy hipochondernek mondanátok, hogy nem lesz baja.



2013. márc. 9. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még előtted az élet. Pár dolgot amit felsoroltál nem lehet már bepótolni, de bulizni elmehetsz, szerelmed még lehet száz, vagy egy éjszakásod is, ha neked úgy jó.
2013. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
jó ez az utóirat :D
2013. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Többen jártak így mind hinnéd. Egy részünk hóbortos félőrült lesz, mások gerontonemezisek, míg a többiek csatlakoznak valamely gyűlöletre alapozó szervezethez: feministák, magyargárda, BKV ellenőrök...
2013. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem szabad emozni. Én sem bulizok ugyan meg sokat vagyok itthon, de barátnőt próbálok szerezni, csak nem jön össze. Ennek ellenére nagyon is elvagyok. Nem nagyon érdekel mit gondolnak mások meg amúgy sem akarok kitűnni. Nyugi van legalább. 20/F
2013. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen, nyilván a tini-dolgokról lekéstél. De a csajozásról, szexről, buliról, barátokról még nem. Csak arról, hogy ezeket kamaszként éld meg. Hát ezzel már nincs mit tenni.

Én néha buliztam fiatalon, de nem csináltam durva dolgokat, nem volt barátom, nem "őrjöngtem" hogy most én vagyok a fiatal. Hát... talán érdekes lett volna megélni, de így alakult. De most van szerelmem, kiegyensúlyozott szexuális életem. Szóval, ezt nem késő behozni a 20as éveid elején... ami szerintem sokat számít és sokat fog dobni az életeden. Hajrá! igen is fiatal vagy.

2013. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azon, amit eddig nem tettél meg, semmi értelme gyötrődni. 20 évesen még nem vagy lecsúszva semmiről. Ahhoz, hogy ezen változtass, nagy elszántságra van szükség, de meg kell tenni. Nyissál az emberek felé!
2013. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem ilyenkor kezdődik az élet. Kezdj el járni egy helyre és előbb utóbb szerzel barátokat. Onnan meg megy majd magától. A tiniszerelem szar, 15 évesen már ki is készültem tőle.
2013. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Első, ilyen gyerekes gondolkodásmóddal, mint ami nekem van, nem hiszem, hogy lehetne bármilyen kapcsolatom is. Mintha bezártak volna engem ebbe a testbe és eldobták volna jó messzire a kulcsot. Gyerekes vagyok, de vénnek érzem magam.


Xenophilius, szép kilátások...

2013. márc. 9. 20:43
 9/12 anonim ***** válasza:
én a 30-on túl vagyok, nekem se volt sok minden, de annyira nem zavar. illetve hát lehetne jobb is persze, de szerintem lesz is. még lehet szerelmed és lehetnek vele szép, jó élményeid.
2013. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 fospuska ***** válasza:
én úgy 30 lehettem,mire úgy gondoltam,elkezdődött az igazi életem. pedig nem kispályáztam addig se. nem vagy lekésve semmiről,csak van mit bepótolni. :)
2013. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!