Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok mindenről lekéstem?

Figyelt kérdés
22 éves létemre (F) nem volt még barátnőm, 1-2 csóknál intimebb dolog sosem történt velem, nem buliztam, nem jártam el sehova, nem voltak barátaim. Érzem én, hogy nem jó ez így, de ha próbáltam tenni ellene, az valahogy mindig rosszul sült el. Mostanra ott tartok, hogy a munkám lefoglal, így nincs időm ezeken gondolkodni, csak hétvégén, de ilyenkor felerősödik bennem az érzés, hogy mindenről lekéstem. Szerintetek is? Ti mit tennétek a helyemben?
2014. jan. 11. 19:01
1 2
 1/11 Galaxis. ***** válasza:
Ha így gondolnám akkor nem a gyakori kérdésekre írnám ki ezt a kérdést hanem elmennék valahova mivel szombat este van!
2014. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha 8 év múlva is itt fogsz tartani akkor már azt mondom , hogy gáz van.

Most még korántsem.

2014. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ja.

Társaságot keresnék. Bár nem tudom, hogyan.

2014. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem gáz csak elmegy melletted az élet! ne felejts el integetni!
2014. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Galaxis.

Akkor is, ha nem élvezem a részegek társaságát? Fóbia, félek a hányástól, ezért nem járok ilyen helyekre.

2014. jan. 11. 19:07
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben voltam és 24 évesen találtam meg az igazit. Van időd, de keress valakit, mert magától nem csenget be senki az ajtódon!


44/F

2014. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Apuci69

Természetesen nem ülök egész álló nap otthon, főleg hétköznap, de a munkahelyen kívül nincs sok lehetőségem ismerkedni (ott pedig tiltva van). Meg van kötve a kezem. Bowlingozni, mozizni, vagy egyéb helyre menni pedig egyedül...

2014. jan. 11. 19:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan barátod, aki egyetemre vagy főiskolára jár? Ők hátha többet buliznak, bowlingoznak, vagy tudomisén, mint te. Próbálj meg elmenni velük és hátha megismersz (előbb-utóbb) egy hozzád való leányzót.
2014. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26 vagyok, eddig csak 1 barátnőm volt, vele is már 8 éve szakítottunk fél év után, azóta csak kisebb-nagyobb fellángolások voltak, de pozitívan állok dologhoz, szóval szerintem te sem késtél le még semmiről! :)
2014. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Apuci69

Barátom sincs. Munkahelyen állítólag mindenki kedvel, de a 4 falon kívül fel sem ismernek az utcán...

2014. jan. 11. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!