Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 13 éves fiú vagyok! Kéne pár...

13 éves fiú vagyok! Kéne pár tanács az élethez! Tudtok írni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 27. 20:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Aids-es csajjal be feküdj le.
2015. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :D
2015. nov. 27. 21:16
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy megváltoztassanak.
2015. nov. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%

Az már jó ha ezen gondolkozol. Sőt, én erre hívnám fel a figyelmedet. Hogy úgy fogsz rájönni, hogy ha először kérdezel. Rájönni bármire. Olyan bármire, ami eszedbe fog jutni. Mindent tovább lehet gondolni.


A kérdésedből is egy csomó minden következik. Ne fogadd el, hogy valami úgy van, ahogy mások mondják, vagy ahogyan ők hiszik, hanem sajt. Minden mindennel összefügg. Ha egy kedves ember azért ugrik a jeges Balatonba, mert a Merkúr együtt állt a Jupiterrel, akkor ha földhöz is veri magát a sok hitetlen ember, akkor is van valami az asztrológiában, hogy a bolygók meg a csillagködök hatással vannak az emberek életére.


Sok mindent mondanak az emberek, amiket ha rosszul értelmezel, akkor sok ellentmondásra fogsz találni, viszont az ellentmondások abból következnek, hogy egy korábbi elgondolásodnak ellent mond egy új információ, azért, mert a korábbi elgondolás nem vette figyelembe azt, amit az új információ mutat, és ha a világon elfér mindkét dolog, akkor fel kell ismerni, hogy lehet valami olyan tágabb összefüggés, ami megmagyarázza mindkettőt, és azok nem is állnak ellentmondásban egymással.

2015. nov. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
minél előbb, minél magasabb szinten sajátíts el legalább 1, de inkább 2 nyelvet, az anyanyelveden kívül.
2015. nov. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Sose rendszerbeli dolgokat akarj elérni. Hallgass vágyaidra s logkát követve élj nekik, bologságért.

Írj ha érteni karod világot és mindig boldogna lenni. :D

2015. nov. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne tagadd meg önmagad,maradj hű a szeretteidhez(direkt nem családot írtam), és utoljára, de nem utolsó sorban,az élethez kell humorérzék...
2015. nov. 28. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Kair válasza:
100%

Tanuld meg a játékszabályokat, aztán már csak játszanod kell - persze mindenkinél jobban.

(Albert Einstein)

2015. nov. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Biros válasza:
Érdeklődj! Legyél nyitott a világra! Mindig tanulj új dolgokat! Szakmát, nyelvet, egyebet. Ne legyél lusta! Ne várd, hogy a szádba essen a sült galamb, keresd te magad a lehetőségeket!
2015. dec. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én sulyzóznék otthon, heti párszor.

Lehetőségeidhez mérten:

Aztán leszarnám a sulit, a matek és az angol kivételével.

Vagy főiskolára mennék informatikusnak, vagy szereznék akármilyen nyugis állást, és emellett tanulnám meg.


A többi főskolai szak, elég lutri, a szakmunkás dolgokat meg csinálni kell.

2015. dec. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!