Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lépjek ki?

Hogyan lépjek ki?

Figyelt kérdés

Nyolc éves korom óta cserkész vagyok, de már nagyon kezdtem ráunni, mert:

1. Van 2 nálamnál 1 ével idősebb lány akik mindig nagyon bőcsök és mégis mindenki imádja öket

2. Elegem lett a légkörböl, mi folyton le vagyunk nézve csak a "nagy" cserkészek érvényesülnek (a fentebb emlietett 2-vel együtt)

3. Már nagyon unalmas lett a foglalkozás, nem is mindig van

4. Eddig csak a tábor miatt jártam, de már azok sem a régiek, ott is telivagyunk sznobokkal

5. 7 éves kistesom is most megy, folyton beéget


Az a baj hogy anyám szerint sohasem mozdulok ki, és bezárkozott vagyok, de ezek az emberkék csak letörnek semmi kedvem már hozzá... Hogy mondjam meg a csapatvezetőnek hogy a társaság ne mutagasson megint ujjal rám? És hogy mondjam meg anyámnak hogy ne akarja eszeveszetül rámerőszakolni?



#kilépés #cserkészet #kinoshelyzet
2015. nov. 28. 07:18
 1/2 anonim ***** válasza:

A te életed, senki sem erőszakolhatja rád, hogy márpedig te cserkész maradsz. Ha már nem tetszik a légkör és nem akarod tovább csinálni odaállsz a csapatvezető elé és megmondod hogy köszönöd szépen, de szeretnél kiszállni. Nem vagy köteles megindokolni, ha mégis akkor őszintén elmondod az észrevételeidet.

Anyukáddal pedig próbáld megértetni hogy attól nem lesz jobb, ha beleerőszakol egy olyan közegbe ahol már nem érzed jól magad többé.

2015. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ha már olyan sok idő ota cserkészkedsz nem éri meg abbahagyni. Ne add fel azokat az eszméket amiben egy cserkész él. Ha kicsit mélyebben szeretnél erről beszélgetni légyszives küldj egy pm-et ;)
2015. nov. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!