Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lépjek túl azon hogy...

Hogyan lépjek túl azon hogy már nem vagyunk barátok?

Figyelt kérdés
Régen legjobb barátnők voltunk de aztán összevesztünk és még mindig nem tudom magam túl tenni rajta pedig már több mint 1 éve történt. Előtte 4 éven át barátok voltunk. Rengeteget sírtam emiatt,néha még ma is sírok ha rágondolok. Azóta nincsenek igazi barátaim csak pár emberrel voltam jóba de most hogy középiskolába megyek már velük se tartom a kapcsolatot. Próbálom elfelejteni és arra gondolni hogy majd a középiskolában lesznek barátaim de nem megy.

2015. júl. 29. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán próbálj meg kibékülni...
2015. júl. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szokj hozzá ehhez. Én már 3 ilyenen vagyok túl.
2015. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zola18 ***** válasza:
100%
Az élet ilyen, a barátok jönnek és mennek. Középiskolába majd találsz új barátokat ne aggódj.
2015. júl. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen, sőt majdnem 3 évente megtörténik. Ne aggódj, keress más barátokat vagy beszélj vele (a barátnőddel) és próbáljátok meg közösen lezárni.
2015. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!