Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy-hogy senki sem szereti a...

Hogy-hogy senki sem szereti a Forma-1-et?

Figyelt kérdés

Valahogy a környezetemben sohasem volt senki, aki ugyan úgy rajongott volna érte, mint én. Általánosban persze sok fiú nézte, de mind csak divatdrukkerként, mert mindenki Schumachernek szurkolt, persze mikor Alonso lett vb, akkor meg mindenki Alonso-s lett. De a legjobb barátom, aki azóta is az, utálja az egészet.

Gimiben totál senki, és most egyetemen se. Mondjuk többségében lányok járnak a szakra, ahova én is, na de akkor is. A húgomat is rátudtam szoktatni nagy nehezen. :)

Pedig elvégre Magyarországon elég sok rajongója van ennek a sportnak, de valahogy én sohasem kerülök olyan környezetbe.



2015. ápr. 17. 18:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
nálam is ez van de szerintem már unalmas ! én meguntam meg akkor még nem volt internet és ez volt hétvégenként a családi szórakozás
2015. ápr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én csak olyanért rajongok, amit magam is űzök, motorozás, gyúrás. Ezekben a témákban követem a dolgokat.
2015. ápr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hogy kell a gyúrásért rajongani? :)
2015. ápr. 17. 18:26
 4/22 anonim ***** válasza:
A manóba! Piszok világ! Ejejej!
2015. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Én személy szerint rajongok az F1-ért. Soha nem voltam divatdrukker semmiben. Kiskorom Óta Schumacher volt az egyetlen, aki miatt bekapcsoltam a tv-t. Miután visszavonult, maradt a Ferrari, azon belül is Kimi. Most épp azért "készülünk" egy-egy hétvégére, mert bízunk a csapatban, hogy újra fellendül. DE! Sokaknak elvette a kedvét a négy éves Red Bull egyeduralom, vagy a tavalyi Mercedes szárnyalás. Most lehetne mondani, hogy "mert Schumi idejében is csak a Ferrari szárnyalt". Ez tény, viszont voltak izgalmas versenyek.

A másik dolog: Bernie Ecclestone szvsz. nagyon rossz hatással van a sportra az utóbbi 3-5 évben. Mondom ezt arra alapozva, hogy tavaly? felmerült az Olasz nagydíj törlése az idényből. Mint F1 rajongó mondhatom, hogy ez egy vérlázító kijelentés volt, ugyanis Monzának történelme van a sorozatban. A legutóbb a "Mercedes motort mindenkinek" kijelentése küldött padlóra. Ideje lenne nyugdíjba vonulni, (s otthon villogni a luxusprostikkal)


Egyébként nem piszkálódásként mondom, de ne várd el másoktól, hogy szeresse, amit Te. Én sem várom el a családtól, hogy nézzen végig velem egy 6 órás snnoker mérkőzést, vagy hallgasson meg egy több órás Wagner darabot.

2015. ápr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Sok mindenben igazad van.


Egyébként senkitől sem várom el, csak egyszerűen furcsállom, hogy mindig egyedül vagyok ezzel a rajongásommal. Ezért gondoltam, hogy felteszem ezt a kérdést. :)

2015. ápr. 17. 18:36
 7/22 anonim ***** válasza:
Régen néztem meg izgalmas volt, de már vannak jobb elfoglaltságaim is. Amikor néztem az kb 8 éve volt még általános iskolás koromba:D
2015. ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Kikérem magamnak, én Anyukámtól örököltem a Schumacher mániát.


Nekem mellette Raikkonen volt a kedvenc, ma már azt sem tudom, kik vannak.


Ciki vagy nem, nekem az is elvette a kedvem az egésztől, hogy a Palik Laci elment. Olyan, mint focimeccs Hajdú B. nélkül. Az a két idióta annyira szánalmas volt a benzines számolgatásukkal. A német rtl-en néztem, de azt meg kivették a csomagból.


De annyira szerettem, még a nagy csatákat Coulthard-dal, meg ha jól emlékszem a 2003-as Kanadai Nagydíj, ahol a két Shcumacher körözött a végén, majdnem elájultam, úgy izgultam.

2015. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
régebben éltem haltam érte, hogy megnézhessek minden futamot (04-08). mára az egész egy nagy f*s. ez nem verseny hanem vonatozás. meg gumi/benzin spórolósdi. az a padlócirkáló ekleszton elk*rta az egész sportot. ma már csak időkitöltésként nézem, de nem esek kétsége, ha netán kimarad 1-1 futam az életemből...
2015. ápr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#9


Pedig ha néznéd, akkor tudnád, hogy mostanában pont hogy nem a vonatozás a gond, hanem a túl könnyű előzések a DRS-nek köszönhetően. Ecclestone-nak meg vajmi kevés beleszólása van maga a sportrészébe, ha rajta múlt volna, akkor a V6-os motorokat sem vezetik be például, meg éremrendszer lenne.

2015. ápr. 17. 22:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!